Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kelepçeli Fenomen 'Yakışıklı Güvenlik'in hayran buluşmasında OLAY! Yaralılar var

Elinde kelepçesi ve şarkının akışına göre kelepçesini ritim tutturması ve sempatik hareketleri ile milyonların gönlüne taht kuran isim “Yakışıklı güvenlik” lakaplı sosyal medya fenomeni geçtiğimiz gün ilk defa konser verdi

Yayın Tarihi: 03.12.2023 19:41
Güncelleme Tarihi: 03.12.2023 19:41

Kelepçeli Fenomen 'Yakışıklı Güvenlik'in hayran buluşmasında OLAY! Yaralılar var

Elinde kelepçesi ve şarkının akışına göre kelepçesini ritim tutturması ve sempatik hareketleri ile milyonların gönlüne taht kuran isim “Yakışıklı güvenlik” lakaplı sosyal medya fenomeni geçtiğimiz gün ilk defa konser verdi. Konser biletlerinin 500 TL- 600 TL arasında değiştiği ve satışa sunulması sonrasında yarım saat içinde tükendiği belirtildi. ''Yakışıklı Güvenlik'' lakabiyle TikTok ve Youtube platformunda videoları ile gündeme çıkan, değişik tarzı ile milyonların gönlüne taht kuran fenomenin hayran buluşması geçtiğimiz akşam düzenlendi. 

Bugün ise öğle saatlerinde İstanbul'da hayran buluşması düzenleyen fenomenin hayranları arasında yaşanan kısa süreli gerginlik, taşlı sopalı kavgaya dönüştü. Kavga sırasında bir kişi yaralanırken, izleyiciler tarafından o anlar kaydedildi. 

Esenyurt Cumhuriyet Meydanı'nda “Yakışıklı Güvenlik'in halk buluşması vardı. Saat 14.30 sularında iki hayran gurubu arasında başlayan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. ''Yakışıklı Güvenlik'' lakabı ile bilinen Muhammet Sürmeli'ın hayran buluşması kabusa dönüştü. 

tll

EKİPLER DEVREYE GİRDİ

İki grup arasında başlayan sözlü tartışma ilerlemesi sonrasında kavgaya dönüşünce havalarda taşlar spoalar uçuşmaya başladı. 

Kavga taraflarını fenomen isim ve diğer izleyiciler ayıramazken, devreye giren polis ekipleri müdahale ederek kavga son buldu. 

1 KİŞİ YARALANDI

Yaşanan kavgada 1 kişinin yaralandığı açıklandı. Yaşana kavga anları ise cep telefonu kameralarına yansıdı

YAKIŞIKLI GÜVENLİK KİMDİR?

23 yaşındaki fenomen Yakışıklı Güvenlik lakaplı Murat Sürmeli Youtube platformunda elinde kelepçesi ile çektiği videolar sayesinde ünlenmiştir. Youtube de 2 milyondan fazla takipçisi bulunan Yakışıklı Güvenlik lakaplı Sürmeli'nin 500 binden fazla Instagram takipçisi bulunmaktadır.