Kamu Bankaları ertelemeli taşıt kredisi veriyor! Kefil şartı olmadan başvurunuzu hemen yapın

Kredi faiz oranlarının yükselişe geçtiği günümüzde 3 kamu bankası başlattığı taşıt kredisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş gibi duruyor.

Kamu Bankaları ertelemeli taşıt kredisi veriyor! Kefil şartı olmadan başvurunuzu hemen yapın

 Kamu Bankaları gerek güvenilirliği gerekse de uygun faizler sunma imkanları ile tercih sebebi olmaya devam ediyor. Bankalar tarafından sunulan bir çok kredi mevcut. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi, bireyin ihtiyacına göre şekilleniyor. Kredi faiz oranlarının yükselişe geçtiği günümüzde 3 kamu bankası başlattığı taşıt kredisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş gibi duruyor. Ürün ya da hizmet almanın git gide zorlaştığı günümüzde vatandaş, özellikle de kredi desteklerini merakla araştırmaya devam ediyor. Bankaların sunduğu cazip fırsatlar ilgi odağı oluyor.

Kamu bankalarının sunduğu kredi imkânları dikkatleri üzerine çekiyor. Halk Bankası, Ziraat Bankası ve VakıfBank düşük faiz oranları ve ötelemeli olarak taşıt kredisi vereceklerini açıklamış bulunuyor. Araç sahibi olmak isteyen vatandaşın Bu sayede kendi bütçesine uygun olarak geri ödeme imkanı da oluşmuş donuyor. İstediği aracı kendi belirleyeceği şekilde ödeyen vatandaş, araç alma hayallerini de kamu bankasının sunduğu taşıt kredisi kampanyaları ile sağlıyor. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank ortaklaşa olarak düzenledikleri kampanya kapsamında araç kredisi faiz oranlarını internet siteleri üzerinden açıklamış bulunuyor.

Ertelemeli taşıt kredisi başvuruları müşterinin seçeceği bankanın şubesine giderek ya da internet bankacılığı üzerinden tamamlanabiliyor. Taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen müşteriden gelir belgesi, alınacak aracın faturası gibi belgeler istenmektedir. Başvuru sonucunda onay alınması durumunda ise alınacak araç banka lehine rehin edilmektedir ve kredi tutarı Bu sayede araç satıcısına aktarılabilmektedir.

TL

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ

Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyasında ödenecek olan tutar sıfır kilometre ya da en fazla 5 yaşa kadar araçlar için verilebilmektedir. Sunulan kredinin geri ödemesi ise 48 ay vade imkanı ile sunulmaktadır. Teminat olarak araç rehni alınırken, gerekli olması durumunda ise başka teminat istenebilmektedir. Yeşil ışık taşıt kredisi adı altında 280.000 TL'ye kadar ödenen taşıt kredisi faiz oranı 3,55 olarak açıklanmış bulunurken, aylık ödeme ise 14.595 TL'ye denk gelmektedir. Bankanın sunduğu kampanya, kendi belirleyeceğiniz esnek ödeme imkanı sağlamaktadır.

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ

İster ikinci el ister sıfır fark etmeksizin taşıt kredisi kampanyası başladı. Vakıfbank 48 aya varan vade seçeneklerini de sunmuş bulunuyor. Bu kapsamda yine esnek ödeme planını sunan banka faiz oranı 3,66 olarak açıkladı. 300 bin TL'ye kadar taşıt kredisi ödemesi başvuru şartlarını karşılanması durumunda anında ödeniyor.

TL

İŞ BANKASI TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası taşıt kredisi kampanyasında ise 0 kilometre araç alınması durumunda kefil şartı bulunmamaktadır. Sadece ödeme süresi boyunca araç rehin alınmaktadır. iş Bankası taşıt kredisi 48 ay geri vade ile ödenmekteyken faiz oranı ise 3,49 olarak açıklanmış bulunmaktadır

TAŞIT KREDİSİ BAŞVURUSU

İstediğiniz bankadan taşıt kredisi alabilmek için İster şubeden ister İnternet şubesinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını ise 5 dakika süre içerisinde öğrenebilirsiniz. 0 ya da ikinci el araç alımları için ertelemeli taşıt kredisi imkanı, Vakıfbank tarafından sunulmaktadır. Uzun süredir devam eden ertelemeli taşıtı kredisi kampanyasında kredinizin ilk ödemesine 2024 yılında başlayabilirsiniz