İlkay Gündoğan, Almanya ile Türkiye arasında oynanacak olan hazırlık maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

İlkay Gündoğan, Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulundu.

İlkay Gündoğan, Almanya ile Türkiye arasında oynanacak olan hazırlık maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Barcelona’nın yıldızı İlkay Gündoğan, Almanya ile Türkiye arasında oynanacak olan hazırlık maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Türkiye’ye karşı ilk defa oynayacağını söyleyen yıldız oyuncu, “Garip olacak. Kendi takımım dışında tabii ki Türkiye’yi destekliyorum. İnşallah Türkiye ile EURO 2024'te aynı gruba düşmeyiz.” dedi.

İLKAY GÜNDOĞAN: “ARDA GÜLER’İN GELECEĞİNİ PARLAK GÖRÜYORUM.”
Arda Güler hakkında Rudiger ile konuştuğunu söyleyen İlkay, “Real Madrid dönemine sakatlıklarla başladı. Ama çok yetenekli. Mesut Özil’e benziyor. Geleceğini parlak olarak görüyorum."

İLKAY GÜNDOĞAN: “GALATASARAY İNŞALLAH ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE GRUPTAN ÇIKAR.”

Alman Milli takımının yıldızı İlkay, “Kerem çok iyi, Icardi ise kendisini kanıtlamış biri. Kalitesini sayacak çok fazla oyuncu var. Galatasaray’ın kadrosu gerçekten çok iyi. Bayern Münihli oyuncular Galatasaray’ın kadrosunu çok beğeniyorlar, iyi futbol oynadıklarını söylüyorlar. İnşallah Galatasaray gruptan çıkar.” dedi

Sezon başında Manchester City'den Barcelona'ya bedelsiz transfer olan İlkay Gündoğan'ın adı şu sıralar Galatasaray ile anılıyor. İlkay Gündoğan, bu sezon Barcelona formasıyla 17 maçta 1 gol, 5 asist kaydetti.