Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Harry Potter Dünyasına Adım Atmaya Hazır Mısınız? İşte Türkiye’nin İlk Wizarding World Mağazası

Harry Potter serisinin büyülü dünyasını yaşamak isteyenler için harika bir fırsat: Türkiye'nin ilk Wizarding World mağazası Mall of İstanbul'da açılıyor. Binlerce lisanslı ürün ve eğlenceli aktiviteler sizi bekliyor.

Yayın Tarihi: 14.12.2023 15:48
Güncelleme Tarihi: 14.12.2023 15:48

Harry Potter Dünyasına Adım Atmaya Hazır Mısınız? İşte Türkiye’nin İlk Wizarding World Mağazası

İstanbul'da Harry Potter Dünyası Sizi Bekliyor

J.K. Rowling'in kaleme aldığı ve milyonlarca hayranı olan Harry Potter serisinin büyülü atmosferini yaşamak isteyenler için harika bir haber var. Dünyada sayılı yerde bulunan 'Wizarding World' mağazalarından biri Türkiye'ye geliyor.

Sihir Dükkanı Hangi AVM'de Açılacak?

Türkiye'nin ilk ve tek resmi Harry Potter ortağı olan ve Warner Bros. Discovery ile dört yıldır hem üretim hem de satış alanında işbirliği yapan Sihir Dükkanı, 16 Aralık'ta Mall of İstanbul'da Wizarding World by Sihir Dükkanı isimli mağazasını açıyor. Bu mağazada, Harry Potter ve Fantastik Canavarlar serilerinin bin 500'e yakın lisanslı ürününü bulabilir, satın alabilir ve koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Harry Potter Dünyasına Adım Atmaya Hazır Mısınız? İşte Türkiye’nin İlk Wizarding World Mağazası

Mağazada Neler Var?

Wizarding World by Sihir Dükkanı, sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda bir eğlence merkezi. Mağaza, 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaretçilerine birçok aktivite sunuyor. Bunlardan bazıları şunlar:

  • Asa Seçimi: Kendinize en uygun asayı seçmek için mağazadaki asa uzmanlarından yardım alabilirsiniz.
  • Seçmen Şapka ile Hogwarts Binası'nı Bulma: Hangi Hogwarts binasına ait olduğunuzu öğrenmek için Seçmen Şapka'yı deneyebilirsiniz.
  • Görünmezlik Pelerinini Deneme: Görünmezlik Pelerini'ni giyerek kendinizi görünmez yapabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.
  • 9 ¾ Peronunda Fotoğraf Çekme: Hogwarts Ekspresi'ne binmek için 9 ¾ Peronu'na geçebilir ve orada fotoğraf çekebilirsiniz.