Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Hakkari de zincir markette SKANDAL! Bir paket gofret için çocuğu gofretle birlikte depoya kilitlediler

Hakkari'de bulunan bir zincir markette bir çocuğun depoya kilitlenmesi gündeme çıktı. Yaşanan olayda zincir markette raflardan çikolata alıp cebine koyan çocuk kameralara takıldı.

Yayın Tarihi: 03.12.2023 19:52
Güncelleme Tarihi: 03.12.2023 19:52

 Hakkari de zincir markette SKANDAL! Bir paket gofret için çocuğu gofretle birlikte depoya kilitlediler

Hakkari'de bulunan bir zincir markette bir çocuğun depoya kilitlenmesi gündeme çıktı. Yaşanan olayda zincir markette raflardan çikolata alıp cebine koyan çocuk kameralara takıldı. Kamrelara yansıyan görüntüler sonrasında marke çalışanlarının çocuğu alıkoyup depoya kilitlemesi infial yarattı. 

Yaşanan olay sonrasında depoda 2 saat kilitli bırakılan çocuğun babası, markete gelerek çocuğu aldığı ortaya çıktı. Korkunç olay sonrasında soruşturma başlatıldığı öğrenildi. 

Raftan bir adeta gofret alıp cebine koyan çocuğun kilitli kalma anları kameralara yansırken, gofretin kabı ile birlikte çocuğun yanında olduğu anlar ve çocuğunda başı önde beklediği anlar, herkesi çileden çıkardı. Cumhuriyet Başsavcılığına taşınan olay akabinde soruşturma başlatıldı. 

tl

Hakkari'de zincir markette tepki çeken olayda bir paket gofret için çocuğu gofretle birlikte depoya kilitlediler. 

MARKET YETKİLİLERİNE SORUŞTURMA

Sosyal medya da çok konuşulan konular arasında yer alan Hakkari'de market deposuna kilitlenen çocuk olayı, tüm halk tarafından kınandı. Market yetkilileri ve eytlemde bulunan çalışanlar dahil zinicr market hakkında soruşturma başlatıldığı son dakika olarak açıklandı. 

ADALET BAKANI AÇIKLAMA YAPTI

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç yaptığı yazılı paylaşımda, çocuklara yönelik her olumsuz hareketin karşısında olunduğu belirtildi ve '' Adalet Bakanlığı olarak konuyu yakından takip ediyoruz. Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığımız tarafından gerekli soruşturma başlatılmıştır"  denildi.