Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Güneş-Neptün Karesi Sizi Nasıl Etkileyecek? Aldatılmaya, Kurban Olmaya, Enfeksiyona Dikkat!

Güneş-Neptün karesi 4 gün etkili olacak. Kendinizi yorgun, isteksiz, kafası karışık hissedebilirsiniz. Aldatılmaya, kurban olmaya, enfeksiyona açık olabilirsiniz. Kariyerle ilgili kararlar vermeyin. At izi it izine karışıyor.

Yayın Tarihi: 16.12.2023 10:46
Güncelleme Tarihi: 16.12.2023 10:46

Güneş-Neptün Karesi Sizi Nasıl Etkileyecek? Aldatılmaya, Kurban Olmaya, Enfeksiyona Dikkat!

Dinçer Güner'den günün astroloji tüyoları geldi

AT İZİ İT İZİNE KARIŞIYOR

Güneş ile Neptün arasında kare açı meydana gelecek. Bu durumun etkisi 4 gün sürecek.

Bu süreçte kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak bitkin ve isteksiz hissedebilirsiniz. Hayatınızda pek bir keyif yok gibi görünebilir, sadece hayal kurmak ve hiçbir şeye el sürmemek isteyebilirsiniz. Başkalarıyla anlaşmazlığa düşmekten kaçınırsınız, size gelen etkilere net bir şekilde cevap veremezsiniz.

Bu transitin en belirgin sonuçlarından biri de kafa karışıklığı ve motivasyon eksikliğidir. Bugün, ulaşmak istediğiniz hedefler, beklentiler ve yapmanız gerekenler arasında bir çelişki yaşayabilir ya da gerçekleri fark etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bugün, aldatılmaya, kandırılmaya karşı gözünüzü dört açmanızda fayda var.

Kendinizi feda etmenize neden olabilecek durumlar ortaya çıkabilir, kendinizi boş yere kurban edebilirsiniz. Yaşamınızın, kariyerinizin yönünü ilgilendiren konularda netlikten, düzenlilikten uzaklaşabilirsiniz. Bu günler, kariyerinizle ilgili önemli kararlar almak, yeni girişimlerde bulunmak için uygun değildir.

Enfeksiyonlara, zehirlenmelere, yanlış tanılara karşı hassas olduğumuz zamanlardır, tedbirli olmalıyız. Kendimizi sanki sisli bir yolda ilerliyormuşuz gibi hissedebiliriz, önümüzü net göremeyebiliriz.

At izi ile it izinin birbirine karıştığı zamanlardır, doğru ile yanlışı ayırt etmek çok zor olabilir...