Garanti BBVA Kasım ayında 1000 lira alışverişinizi anında geri ödeyecek! Hesabı olan yaşadı

Garanti BBVA'da Kasım ayında sunduğu kampanyaları arasına yeni müşteri kampanyalarını da dahil etti. Garanti Bankası'nın uzun zamandır devam eden 1.000 TL bonus kampanyasını güncelledi

Garanti BBVA Kasım ayında 1000 lira alışverişinizi anında geri ödeyecek! Hesabı olan yaşadı

Bankalar her ay belirli zamanlarda düzenledikleri kampanyalarını resmi internet sayfalarından sunmakta. Özellikle de yeni müşteri olan bireye yönelik çok sayıda kampanya sunulma. Yeni müşteriye özel sunulan tüm kampanyalar, müşteri portföyünü genişletmek adına sağlanırken, Garanti BBVA'da KAsım ayında sunduğu kampanyaları arasına yeni müşteri kampanyalarını da dahil etti. Garanti Bankası'nın uzun zamandır devam eden 1.000 TL bonus kampanyası her ayın başında güncellenmekte ve zaman zaman da yeni kampanya katılım koşulları bulunmaktadır. Kasım ayının sonuna kadar geçerli olacak olan Garanti BBVA 1000 TL bonus kampanyası katılım koşulları ise sadece yeni müşteri olmaktan geçmekte.

DG

GARANTİ BANKASI 1000 TL BONUS KAMPANYASI

Garanti Bankası emeklisi çalışanı fark etmeksizin yeni kampanyalarını sunuyor. Özellikle de yeni müşterilere sunulan imkanlar, gerek ödemesiz gerekse de kredi kampanyaları olarak karşımıza çıkabiliyor. Kasım ayının bitmesine 9 gün kala, elini hızlı tutan 1000 TL bonus alabileceği banka tarafından açıklanmış bulunuyor.

Garanti BBVA şubesine kadar gitmeye gerek kalmadan oturduğunuz yerden, mobil uygulama üzerinden hesap açma işlemini tamamlayan bireye tek bir şarta daha 1000 TL bonus verecek.

Hayat koşullarının zOrlaşmaya başladığı günümüzde herkes kredi kartı kullanımını arttırabilmekte. Garanti Bankasına yeni müşteri olunmasının akabinde kredi kartı başvurusu yapan bireye ilk 1000 liralık alışverişinin bedavaya geleceği açıklanmış bulunuyor. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu onaylanan ve bin liralık alışveriş yapan müşterisine bin lira bonus vereceğini açıklamış bulunuyor.

Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı kampanya için gerekli olan kartlar olup, bankanın sunduğu diğer kartlar için bu kampanya geçerli olmayacak. Banka başvurusu ve kredi kartı başvurusu onayı için ay sonuna kadar vakit olduğu açıklanırken, 1000 TL harcamanın ise 20 Aralık'a kadar tamamlanması gerektiği biliniyor. Kazanılan bonuslar ise 25 Aralık – 25 Ocak 2024 tarihleri aralığında hesaplara aktarılacak.