Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,11 0,21%
EURO
33,69 0,15%
ALTIN
2.023,09 0,03%

Garanti BBVA Aralık ayı fişeğini patlattı! Sadece müşteri bekliyor 1000 TL bedava alışveriş yapacaksınız

Garanti Bankası 1000 TL Bonus kampanyasının Aralık ayağı bugün itibari ile başladı ve başvurular 31 Aralık'a kadar alınacak.

Yayın Tarihi: 01.12.2023 14:37
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 14:37

Garanti BBVA Aralık ayı fişeğini patlattı! Sadece müşteri bekliyor 1000 TL bedava alışveriş yapacaksınız

Aralık ayına girdiğimiz şu günlerde bankalar Aralık ayı kampanyalarını duyurmaya başladı. Gerek yeni müşteri çekmek gerekse de eski müşterilerine sahip çıkmak amacıyla banka tarafından sunulan kampanya kapsamında her ayın birinde güncellenen bonus kampanyası an itibari ile tekrardan başlamış bulunuyor. Garanti Bankası 1000 TL Bonus kampanyasının Aralık ayağı bugün itibari ile başladı ve başvurular 31 Aralık'a kadar alınacak.  

Bankalar Aralık ayı kampanyalarını resmi internet siteleri üzerinden duyurmaya başladı. Geçtiğimiz aylarda olduğu gibi Aralık ayında da yeni müşterilerine kapısını sonuna kadar aralayan Garanti Bankası, şubeye gitmeden müşteri olan her bireye 1000 TL bonus veriyor. Kredi kartı başvurusunun da yapılması gerekliliği mevcut iken bu kapsamda kabul edilen başvuru sonrasında harcamanızın bin TL'si hediye veriliyor. 

garanti

GARANTİ BANKASI 1000 TL KAMPANYASI

Diğer bankalar gibi Garanti Bankası'da her ay yeni kampanyalarını ay başı itibari ile başlatıyor. Özellikle de yeni müşteri çekmek adına başlatılan kampanyalar da belirli hizmet satın alınması durumunda bir çok geri ödeme sunuluyor. Bu ödemeler arasında en dikkat çekeni Garanti Bankası 1000 TL bonus kampanyası olarak biliniyor. Bonus'a mobil aracılığı ile müşteri olan ve kredi kartı başvurusu yapması sonrasında onay alan her birey, 1000 TL alışverişini bedavaya getirecek. 

tll

1-31 Aralık tarihleri arasından geçerli olan kampanya kapsamında Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA'lı olunması şartı mevcut iken, Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurusu yapılması durumunda ve onay alması ile birlikte ilk 1000 TL'lik harcama bedavaya geliyor.  Şart koşulan kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması şartı koşuluyor. 

Kampanyada hak kazanılan 1000 TL bonusların 25 Ocak – 25 Şubat 2024 tarihleri arasında harcanması gerekiyor. Şubat ayı sonuna kadar harcanmayan bonusların geri alınacağı ifade ediliyor. Kampanyaya dahil olan müşteri en fazla 1 kere hediye bonus alabiliyor. Bonus kampanyası harcamaları, internet üzeri alışverişlerde de geçerli olacağı bankanın resmi internet sitesinde açıklanmış bulunuyor.

GARANTİ BANKASI ARALIK KAMPANYALARI

En çok kampanya düzenleyen bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, Aralık ayı kampanyaları emeklisinden çalışanına kadar çok sayıda bireyin bütçesine ek ödeme verilecek imkanlarla sunulmuş bulunuyor. Garanti Bankası Aralık ayı kampanyalarını takip etmek için bankanın resmi internet sayfasından kampanyaları kısmını ziyaret etmeniz yeterli oluyor