Galatasaray'da ayrılık rüzgarları! Boey ve Zaha...

Galatasaray'da devre arası transfer döneminde ayrılık rüzgarları esmesi bekleniyor.

Galatasaray'da ayrılık rüzgarları! Boey ve Zaha...

Galatasaray'da devre arası transfer hareketliliği yaşanması bekleniyor. Davison Sanchez'in takıma gelmesiyle 11'deki yerini kaybeden Victor Nelsson, Danimarka basınına ayrılmak isteyebileceğini açıklamıştı. Galatasaray'ın kış transfer döneminde Nelsson ile yolları ayırabileceği belirtildi.

ORTA SAHA KRİZİ

Galatasaray'ın performansından memnun olmadığı Oliviera ve kiralık oyuncusu Ndombele ile yolları ayırması bekleniyor. Beklenen performansı veremeyen iki oyuncu formasını devşirme orta saha Kaan Ayhan'a kaptırmıştı.

ANGELİNO LEİPZİG'E DÖNEBİLİR

Sol bekte Angelino'nun performansından memnun kalmayan Galatasaray, oyuncunun kulübü Leipzig ile görüşme halinde. Galatasaray, oyuncuyu geri gönderemese bile şartlı satın alma opsiyonunun kalkmasını istiyor.

ZAHA VE BOEY'A TALİP VAR

Galatasaray'ın sene başı bedelsiz transfer ettiği Wilfried Zaha'ya Suudi Arabistan Ligi'nden talip var. Neymar'ın ciddi sakatlığının ardından kanat arayan Al Hilal, Zaha ile ilgileniyor. Galatasaray ise ayrılığa sıcak bakmıyor.

Ligde ve Avrupa'da dünya devlerinin dikkatini çeken Sacha Boey'a Premier League'den talip var. Arsenal, Fransız sağ beki kadrosuna katmak istiyor. Galatasaray'ın ise Boey'un önünü kesmek istemediği ancak yaşanacak ayrılığın sezon sonu olmasını istiyor.