Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Furkan Palalı, İtalya’da 3 Proje Teklifi Aldı: “İtalyanca Öğreniyorum”

Furkan Palalı, Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle İtalya’da büyük başarı yakaladı. Verissimo programına katılan ve 3 proje teklifi alan oyuncu, İtalyanca öğreniyor ve yeni projeler için görüşmeler yapıyor.

Yayın Tarihi: 12.12.2023 17:13
Güncelleme Tarihi: 12.12.2023 17:13

Furkan Palalı, İtalya’da 3 Proje Teklifi Aldı: “İtalyanca Öğreniyorum”

Furkan Palalı'ya İtalya'dan 3 teklif birden

İtalya'nın en popüler programlarından biri olan Verissimo'nun konuğu olan #FurkanPalalı, Milano ve Roma'da bulunan 3 farklı yapımcıyla iş görüşmesi yaptı.

Terra Amara ile İtalya'da büyük ilgi gördü

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Terra Amara adıyla İtalya'da yayınlanmasıyla, 'Fikret Fekeli' karakterine can veren Furkan Palalı, yurtdışında da büyük bir hayran kitlesi edindi. Birkaç hafta önce İtalya'nın en çok izlenen televizyon kanalı "Canale 5" de ekrana gelen Verissimo programına katılan Furkan Palalı, İtalyan izleyicilerin beğenisini kazandı.

İtalya'da 3 proje teklifi aldı

Verissimo programının ardından, Milano ve Roma'daki 3 farklı yapım şirketinden gelen proje tekliflerini değerlendirmek için menajeriyle birlikte İtalya'ya giden Furkan Palalı, iki gün süren yoğun görüşmeler gerçekleştirdi. Ayrıca İtalya'da çok okunan bir basın yayınına da röportaj veren Furkan Palalı, ilgilendiği projelerle ilgili ikinci bir görüşme yapmak için yakında tekrar İtalya'ya gideceğini söyledi.

İtalyanca öğreniyor

İngilizceyi iyi derecede konuşabilen Furkan Palalı, İtalyanca öğrenmek için de hızlı bir şekilde harekete geçti. Başarılı oyuncu, konuyla ilgili olarak şunları ifade etti: "Yapımlarımızın yurtdışında gördüğü ilgi tabi ki diğer oyuncu arkadaşlarım gibi beni de mutlu ediyor ve yurtdışındaki önemli yapım şirketlerinden birinden teklif almak beni ayrı gururlandırıyor. Bundan sonra ki aşamada görüşmelerimizi projelerin detayları üzerine yapıyor olacağız ki hali hazırda burda da görüştüğümüz projelerle ilgili takvimsel bir çakışma olacak mı bilmiyoruz" diyerek, kendisini yakın zamanda televizyonda yeniden göreceğimizin de haberini vermiş oldu.