Faizsiz kredinin ağa babası geldi! Garanti Bankası kredi limitini 25.000 TL'ye çıkardı

Garanti Bankası, Garanti BBVA Mobil’den yeni müşteri olan bireye özel olarak belirli şartları sağlaması durumunda 25.000 TL ödeme sunuyor.

Faizsiz kredinin ağa babası geldi! Garanti Bankası kredi limitini 25.000 TL'ye çıkardı

Yeni müşteri kapmak, mevcut müşterilerini kaybetmemek adına bankalar bir çok kampanya düzenliyor. Emekli ya da çalışan fark etmeksizin bankaların sunduğu faizsiz ek ödemeler özellikle de acil ihtiyaçların anında karşılanması odaklı oluyor. Ve bankalar sundukları faizsiz kredi desteğinin geri ödemesini 6 ay ya da 12 gibi bir vade ile sunuyor. Garanti BBVA'da yeni başlattığı kampanyasında hiç kar amacı gütmeden, mobil bankacılığı yaygınlaştırmak hedefi ile destek ödemesi sunuyor. 10.000 TL+ 15.000 TL kredi desteği sıfır faiz imkanı ile hemen hesaplara aktarılırken, son zamanlarda en fazla 15.000 TL'ye kadar faizsiz nakit avans sunan bankalar arasında Garanti BBVA üst sıraya çıkıyor. 

Garanti Bankası, Garanti BBVA Mobil’den yeni müşteri olan bireye özel olarak belirli şartları sağlaması durumunda 25.000 TL ödeme sunuyor. 10.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve 15.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans kampanyalarını birleştiren banka toplamda 25.000 TL kampanyasından tek kazancı yeni müşteri oluyor. 

tl

10.000 TL FAİZSİZ KREDİ DESTEĞİ

Garanti Bankası tarafından sunulan ilk kampanya 10.000 TL yeni müşteri kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Kısa vadeli geri ödemeli şipşak para kampanyasında faizsiz 10.000 TL ödeme yapılıyor.

15.000 FAİZSİZ NAKİT AVANS

Garanti Bankasının bir diğer kampanyası da yeni müşteriye özel, kredi kartı limitine göre 15.000 TL'ye varan nakit avans kampanyası olarak karşımıza çıkıyor. Banka bu desteği de yeni müşterisine sıfır faiz imkanı ile sunuyor.  Tek şart yeni müşteri olunması sonrasında kredi kartı başvurusu yapıp bu başvurunun onay alması olarak açıklanırken, limitinize oranla nakit avans sunuluyor

İki kampanyayı bir arada kullanabilirsiniz. Bu kapsamda size özel olarak faizsiz 25.000 TL ödeme anında hesaplara aktarılacaktır. Kampanyada sunulan çekim tutarlarını geri ödemesi ise 6 ay olarak şekillenmiştir.