Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Eylem Tok ile oğlunun 'gülümseyen' fotoğrafının hikayesi öğrenildi!

Bugün sosyal medyada gündem olan Eylem Tok i,le Timur Cihantimur'un fotoğrafının arka planında yaşananlar öğrenildi...

Yayın Tarihi: 14.03.2024 17:56
Güncelleme Tarihi: 14.03.2024 17:56

Eylem Tok ile oğlunun 'gülümseyen' fotoğrafının hikayesi öğrenildi!

Bugün sizlere daha erken saatlerde bildirdiğimiz üzere Eylem Tok ile oğlu Timur Cihantimur’un gülümsediği fotoğraf sosyal medyada bir hayli gündem olmuştu. Fotoğrafın yayılmasının ardından hikayesi de öğrenilirken, detaylar duyanlara pes dedirtti! 

Alınan bilgilerde Eylem Tok ile oğlunun, Columbus Corner’dan kuzeye doğru uzanan ultra lüks bir apartmanda Central Park manzaralı bir dairede kaldığı öğrenildi! ABD’de yaşayan eski bir medya çalışanı Gözde G’nin çektiği fotoğraf karelerinin hikayesi ise duyanları dumur etti… 

New York Manhattan’da yukarı batı yakasında 57. Sokak ve 6. Bulvarın köşesinde Eylem Tok ile oğlunu gören Gözde G. ikilinin fotoğraflarını çekmeye başladı. 

Anne-oğulun rahat tavırlar sergilediği dikkat çekerken Gözde G, aktarılanlara göre Eylem Tok ile oğluna yaklaşarak “oo, keyfiniz yerinde maşallah” deyip, fotoğraflarını çekmeye başlamış. Ancak anne-oğulun bu duruma tepkisi kahkaha atmak olurken hiçbir tepki de vermemişler! Daha sonra da taksiye binip uzaklaşmışlar. 

Önce Mısır sonra ABD! 

1 Mart tarihinde 4 kişinin yaralanıp 1 kişinin ölümüne sebep olan 17 yaşındaki ehliyetsiz Timur Cihantimur, annesi Eylem Tok tarafından önce Mısır’a kaçırıldı. Daha sonra ise ikilinin ABD’ye kaçtığı öğrenildi. Bu süreçte Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, kırmızı bülten çıkarıldığını ve ABD’den iki şahsın da iadesinin istendiğini aktardı. Söz konusu iade talebinin ise 1 hafta 10 gün kadar sonra iletileceği kaydedildi.