En az ilkokul mezunuysanız İş Bankası ve Denizbank'tan işiniz hazır

En az ilkokulu mezunuysanız yüzünüz gülecek! İş Bankası ve DenizBank'ta en az ilkokul mezunu olan vatandaşların işleri hazır. İşte İş Bankası ve DenizBank personel alımı ile ilgili detaylar...

En az ilkokul mezunuysanız İş Bankası ve Denizbank'tan işiniz hazır

İşkur üzerinden yapılacak olan başvuru ile iki farklı banka daimi süreli çalıştırmak üzere 20 banka personeli alımı yapacağını duyurdu. İşkur üzerinden yapılacak başvurular doğrultusunda, İş Bankası ve DenizBank en az ilkokul mezunu olan toplamda 20 personel alımı yapacağını açıkladı. 

Ülkemizde faaliyet gösteren ve özel statüye sahip olan iki banka, İşkur aracılığı ile toplamda 20 daimi personel alımı yapacağını açıkladı. DenizBank ve Türkiye İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 20 banka personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

DENİZBANK PERSONEL ALIMI 2023 

DenizBank bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 bankacılık meslek elemanı alınacak.

İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI 2023 

Türkiye İş Bankası kapsamında istihdam edilmek üzere toplamda 4 engelli beden işçisi, 1 bankacılık meslek elemanı ve 10 büro memuru alımı yapılacak.

DENİZBANK VE İŞ BANKASI PERSONEL ALIMI BAŞVURUSU

Adaylar yapacakları iş başvurularını İşkur resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebilecekler. Adaylar, başvuracakları iş için gerekli olan İşkur iş ilan numarasını belirtilerek yapmalıdır. Adaylar ek olarak İşkur telefon hattı olan alo 170 numarasını da arayarak iş başvuru numarası ve şartlarını öğrenebilirler.