Emekliye MÜJDE! 9 gün içinde 4.000 TL ödeniyor! Banka muslukları gevşetti

İNG Bank emekli bankası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Banka sunduğu yüksek emekli promosyona ek olarak sadece bitmesine 9 gün kalan kampanyasında toplam 4 bin liraya varan ödeme yapıyor.

Emekliye MÜJDE! 9 gün içinde 4.000 TL ödeniyor! Banka muslukları gevşetti

Emekli maaşının enflasyon karşısında ezilmeye başladığı günümüzde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasını yaptığı ve ödemelerin tamamlandığı 5 bin lira cumhuriyet ikramiye ilaç gibi gelmişken, bankalar da emekli için adeta teyakkuza geçmiş ve yeni kampanyalarını sunmuş bulunmaktadır. Bankalar emekli portföyünü genişletmek adına sunduğu bu kampanyalar, vatandaşın ihtiyaçlarını karşılama konusunda ek destek sağlamaktadır. Bankaların sunduğu emekli promosyon ödemeleri zaten maaşı taşıma şartına ödenmekteyken, düzenlenen artı kampanyalar ise emekliyi cezbediyor. Emekli vatandaş kendi refahına en uygun gelen bankaya maaşını taşıyarak refahını arttırabiliyor.

İNG Bank emekli bankası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Banka sunduğu yüksek emekli promosyona ek olarak sadece bitmesine 9 gün kalan kampanyasında toplam 4 bin liraya varan ödeme yapıyor. Bu ödemeyi alabilmek için ise tek şart otomatik fatura talimatı vermekten geçiyor.

KAMPAMYA

İNG BANK EMEKLİ KAMPANYASI

İNG Bank Kasım ayı emekli promosyonunda adeta zirveye oynuyor. Kasım ayını başında başlayan kampanya 30'un da son buluyor. 8.500 TL'ye varan emekli promosyonu kampanyasına ek olarak bugüne kadar en fazla otomatik fatura talimatı kampanyası ödeyen banka olarak açıklanan İNG Bank toplamda 4.000 TL ek promosyonu imkanı sağlıyor.

EYT kapsamında emekli promosyonu ödemeleri de artmıştı. Bankalar milyonlarca emekliyi kapmak adına başlattıkları kampanyalar sayesinde emekli portföyünü genişletmiş ve hala daha da cazip teklifleri ile başka bankalardan emekli toplamayı hedefliyor. Emekli ise kendi refahına en uyacak banka ile emekli promosyonu anlaşmasına gidiyor.

5100 TL ve 8500 TL arasında değişen emekli promosyonu ödemeleri sonrasında İNG Bank otomatik fatura talimatı başına bin lira ödeme yapacağını ve kampanya için de sadece sayılı günler kaldığını vurguluyor. İster internet üzerinden isterseniz de banka şubesine giderek başvurunuzu yapabilir ve anında 4 bin lira ek ödemenizi alabilirsiniz.