Emekliye 55 bin lira ödeme! Halkbank ilk 2 ayı peşine peşin ödüyor

Halkbank mutlu emekli kampanyasında emeklinin cebini doldurarak bankadan çıkmasını sağlıyor

Emekliye 55 bin lira ödeme! Halkbank ilk 2 ayı peşine peşin ödüyor

Emekliyi mutlu eden kampanya Halk Bankası tarafından açıklanmış bulunuyor. Temmuz ayında emekliye yapılan zam, cepleri tam anlamıyla doldurmamış gibi dururken, devlet bu konuda artı bir ek ödeme ile tek seferlik ikramiyeyi bu hafta itibari ile hesaplara aktarmaya başlıyor. Emeklinin refahını arttıran bu ödemeler sonrasında bankalar da emeklinin acil ihtiyacına çözüm sunuyor. Düzenlenen kampanyalar emeklinin gerek borçlarını ödemesi konusunda gerekse de acil ihtiyaçlarında ön ayak oluyor. Son yıllarda düzenlediği kampanyalar ile adından bahsettiren Halk Bankası emekli dostu banka olarak adından bahsettiriyor.

Halkbank mutlu emekli kampanyasında emeklinin cebini doldurarak bankadan çıkmasını sağlıyor. Finansal destek arayışında olan emeklinin cebini rahatlatan kredi kampanyası, faizlerin hortladığı şu günlerde uygun faiz oranları ve uzun vade imkanı ile sunuluyor. 50.000 TL'ye kadar olan kredi paketi ortalama olarak 3.50'lere tekabül ediyor.

emekli55000kredi

EMEKLİYE 50.000 TL KREDİ

Önce Halk Sonra Bankayız sloganı ile halka tam desteğini sunan Halk Bankası emekliye mutlu emekli kredisi sağlıyor. 50ç000 TL kredi ödemesinin faiz oranı 3.89 olarak açıklanırken, 36 vade imkanı da emeklinin cebini serinletiyor.

ESNEK ÖDEME PLANI EMEKLİ İÇİN

Emekli 50.000 TL'ye varan kredi ödemesinden faydalanması sırasında maaşına göre düzenleme teklifini sunabiliyor.

• Aylık eşit taksitli,

• Artan taksitli,

• Azalan taksitli,

• 3 ayda bir eşit taksitli,

• Serbest ödemeli olarak kredi planı oluşturma imkanı banka tarafından sunuluyor.

Bu planlamalar sayesinde emekli düşük faiz ödemelerini istediği şekilde belirleyebiliyor

ARTI PROMOSYON ÖDEMESİ

Halk Bankası emekliye kredi ödemesi verebilmek için emeklinin maaşının bankadan alınması gerekiyor. Eski müşterinin de faydalanabildiği emekli kampanyasında yeni müşteri ek ödeme alarak faydalanıyor. Maaşını Halkbank'a taşıyan emekli 5.000 TL'ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Bu ödeme ise çekilen kredinin neredeyse iki taksidine denk geliyor.

İşte Halkbank emekli kredisi ödeme planı

Kredi Tutarı    Kredi Vadesi        Faiz Oranı     Taksit Tutarı       Yıllık Toplam Maliyet Oranı

50.000                     36                     3,8           3.043,88                 81,6937