Emeklinin tek SMS'si PTT'ye yetiyor! 50.000 TL için başvurusu 9 gün kaldı

PTT, Aktifbank işbirliği ile 50.000 TL'ye varan ödeme sunuyor. Bankaların faiz oranlarının yükselişe geçtiği günümüzde PTT ve Aktifbank ortaklaşa olarak sunduğu kredi kampanyasında faizler oldukça düşük seyrediyor.

Emeklinin tek SMS'si PTT'ye yetiyor! 50.000 TL için başvurusu 9 gün kaldı

Emekli maaşlarına ek olarak ödeme almak isteyen ve bu ödeme ile gerek ihtiyacını karşılamak gerekse de borçlarını kapatmak isteyen vatandaşın yanında olduğunu ispat eden PTT, Aktifbank işbirliği ile 50.000 TL'ye varan ödeme sunuyor. Bankaların faiz oranlarının yükselişe geçtiği günümüzde PTT ve Aktifbank ortaklaşa olarak sunduğu kredi kampanyasında faizler oldukça düşük seyrediyor. Hal Bu iken PTT emekli kredisi kampanyasına dahil olan emekli, aylık ödeme tutarını düşürüyor. PTT'ye maaş taşıma şartına kurum tarafından bir çok destek ödemesi sağlanıyor. 50.000 TL'ye varan emekli SMS kredisi ile birlikte 3600 TL emekli promosyonu ödemesi PTT hesaplarınıza aktarılıyor.

PTT 50.000 TL EMEKLİ KREDİSİ

PTT nakit ihtiyacı olan emekliye birçok kampanya hazırlıyor. Aktif Bank işbirliği ile birlikte son hazırlanan kampanya kapsamında 50.000 TL'ye varan kredi desteği sağlanıyor. Özel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve bunu düşük faiz imkanları ile sağlayabileceğiniz PTT emekli kredisi 36 ay vade ile ve 3,19 faiz oranı ile başvuru yapan emekliye anında ödeniyor.

TL

Tüm PTT'lerden anında kullanım imkanı ve kefilsiz şartsız başvuru sağlanan PTT emekli kredisi, maaşını PTT'ye Taşıyan Her emekliye sunuluyor. 50.000 TL'ye varan ödemeyi PTT şubelerine gitmeden tek SMS yolu ile edinebileceksiniz. PTT emekli kredisinden faydalanabilmek için ''büyük harflerle PTT yazıp bir boşluk bırakarak kimlik numaranızı yazmanız'' ve sonrasında 30-50'ye SMS göndermeniz durumunda emeklilik krediniz anında onaylanacaktır.

Emekli maaşını PTT'den alan bireye özel 50.000 TL'ye varan kredi 3,19 faiz oranı ile sunulmaktadır. PTT tarafından 10.000 TL üzerinden maliyet tablosu, hesaplama aracı ile hesaplanmış olup 10.000 TL tutarda 36 ay vade ile kredi kullanan vatandaş 3,19 faiz imkanı ile birlikte aylık ödemesine 527 TL olarak sağlayabilecektir.

Emekli promosyonu da veriliyor

2017 senesinden beri emekli promosyonları devam ediyor. Bankalar bu konuda harekete geçerek, müşteri sayısını arttırmayı hedefliyor. PTT'de emekli promosyonu ödeyen kurum olarak karşımıza çıkarken, emekli maaşı taşıyan bireye 3600 TL emekli promosyonu ödemesi yapıyor.