Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ece Ronay’ın güzellik merkezine silahlı saldırılar devam ediyor

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, iki günde iki farklı şubesi kurşunlanan güzellik merkezlerinin sahibi. Ronay, kendisini hedef alan kaos ortamından şikayetçi.

Yayın Tarihi: 04.12.2023 15:34
Güncelleme Tarihi: 04.12.2023 15:34

Ece Ronay’ın güzellik merkezine silahlı saldırılar devam ediyor

İstanbul Kadıköy’de bulunan Bağdat Caddesi, sabah saatlerinde silah sesleriyle çalkalandı. Sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ın sahibi olduğu güzellik merkezinin camlarına kurşun yağdı. Olay yerine gelen polis ekipleri, iş yerinin kapalı olduğu sırada gerçekleşen saldırıda 3 kurşunun isabet ettiğini tespit etti. Polis, güvenlik kameralarını inceleyerek şüpheli ya da şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Bu, Ece Ronay’ın güzellik merkezlerine yapılan ikinci silahlı saldırı. Dün de Ronay’ın Gebze’deki şubesine kimliği belirsiz kişiler tarafından ateş açılmıştı. Ronay, bu saldırıların ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kendisini hedef alan algı operasyonlarından ve kaos ortamından şikayet etti.

Ronay, gündemdeki hiçbir kişi ya da olayla ilgisi olmadığını, eski eşinin ve arkadaşlarının kendisini tahrik ettiğini, can güvenliğinden endişe ettiğini ve Diyarbakır’a yerleşmek istediğini söyledi.

ece ronay

ECE RONAY KİMDİR?

Ece Ronay, sosyal medyada milyonlarca takipçisi olan bir fenomen. Güzellik, moda, sağlık ve yaşam tarzı konularında paylaşımlar yapan Ronay, aynı zamanda iki şehirde iki farklı şubesi olan bir güzellik merkezinin sahibi.

Ronay, son zamanlarda eski eşi ve arkadaşlarıyla yaşadığı tartışmalarla gündeme gelmişti.

Ronay, eski eşinin kendisine karşı asılsız iddialarda bulunduğunu, arkadaşlarının da kendisine meydan okuduğunu iddia etmişti. Ronay, bu durumun kendisini zor durumda bıraktığını ve saldırılara maruz kaldığını belirtmişti.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER

Ece Ronay’ın güzellik merkezlerine yapılan silahlı saldırılar, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Bazı kullanıcılar, Ronay’a destek mesajları gönderirken, bazıları da saldırıların arkasında kimlerin olduğunu merak etti. Bazıları ise Ronay’ın kendisini kurban göstermeye çalıştığını ve aslında bu saldırıların bir reklam olduğunu ileri sürdü.