Dacia'nın satışlarını patlatacak! Kampanya duyuruldu...Sadece 574.000 TL Suv araç sahibi olabilirsiniz

Genellikle otomobil sahibi olmak isteyen vatandaşlar Suv modelleri tercih ediyor. Tam bu noktada Dacia’nın Suv modelinden oldukça özel bir kampanya başlatıldı. Dacia Suv modeli peşin 574.000 TL verene, geri kalan 300 Bin TL'isinde kredi sağlayacak.

Dacia'nın satışlarını patlatacak! Kampanya duyuruldu...Sadece 574.000 TL Suv araç sahibi olabilirsiniz

Ülke genelinde 0 km otomotiv piyasasında oldukça hareketli günler yaşamaya devam ediyoruz. Otomobil firmalarının yeni modellerinde özel indirim kampanyası uygulaması sektörün hareketlenmesinde beraberinde getiriyor. Ek olarak bir çok özel indirimlerin yanı sıra firmalar kendi müşterilerine önemli fırsatları sunmayı da unutmuyor. Kredi imkanlarının gün geçtikçe daralmasından kaynaklı firmalar kendi önemlerini devreye tek tek sokmaya başladı. Bu noktada kazançlı fırsatlar ise alıcılarını bekliyor...

0 km araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar firma firma yapılan güncel kampanyaları araştırıyorlar. Bu kampanyalarda ise iki önemli kriter karşılarına çıkıyor. İlk olarak otomobil fiyatının değerlendirilmesi yapılıyor. İkinci kriter olarak ise satın alınacak firmanın kredi destekleri araştırılıyor. Bu noktada müjdeli haber ise Dacia otomobil firmasından geldi! Normalde 874 Bin TL olan Daica Suv model araç için, 574 Bin TL peşin ödeme yapanlar, geri kalanını kredi ile taksitli ödeyecek.

Dacia Yeni Sandero

DACİA SUV MODELİNDE DEV KAMPANYA 

Kasım ayının son haftasına girmemize günler kala Dacia akla alınmayacak bir kampanya duyurdu. Otomobil firmaları arasındaki kampanyalara resmen noktayı koydu. Firmalar arasında en uygun kampanya ile vatandaşlarına özel teklif sunduğunu açıkladı. Dacia Yeni Sandero modeli normal fiyat listesinde 874.000 TL’ye satılıyor. Bu fiyata ek olarak firma 300.000 TL’ye kadar kredi desteği sunuyor. Vatandaşlar Dacai sahibi olmak istedikleri zaman sadece 574.000 TL nakit ödeme sağlayarak bu araca sahibi olabilecekler.