Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Bir Sosyal medya fenomenine daha soruşturma açıldı! Mal varlığına el konuldu

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya fenomeni ve güzellik salonu sahibi Neslim Güngen hakkında soruşturma başlattı. Güngen ve eşinin mal varlıklarına tedbir amaçlı el konulduğu öğrenildi.

Yayın Tarihi: 05.12.2023 17:39
Güncelleme Tarihi: 05.12.2023 17:39

Bir Sosyal medya fenomenine daha soruşturma açıldı! Mal varlığına el konuldu

Sosyal medya fenomenleri, son dönemde başlatılan soruşturmalarla gündemden düşmüyor. Birçok fenomen, vergi kaçırma, dolandırıcılık, uyuşturucu, fuhuş gibi suçlamalarla karşı karşıya kalıyor. Bu fenomenlerden biri de Neslim Güngen oldu. Güzellik salonu sahibi de olan Güngen, Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hakkında soruşturma başlatıldı.

Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sosyal medya fenomeni ve güzellik salonu sahibi Neslim Güngen hakkında soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında Neslim Güngen ve eşi İnanç Güngen’in mal varlıklarına tedbir amaçlı el konulduğu belirtildi. Soruşturmanın gerekçesi ve detayları ise henüz açıklanmadı.

FENOMENLERİN BAŞI DERTTE

Neslim Güngen, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken bir fenomen. Güngen, güzellik salonu işletmesinin yanı sıra, kozmetik ürünleri de satıyor. Güngen, son olarak Instagram hesabından yaptığı canlı yayında, kendisine yöneltilen eleştirilere tepki göstermişti.

Güngen, sosyal medya fenomenlerine yönelik başlatılan soruşturmalara bir yenisi daha eklenen isim oldu.

 Son dönemde birçok fenomen, vergi kaçırma, dolandırıcılık, uyuşturucu, fuhuş gibi suçlamalarla karşı karşıya kaldı.

Bu fenomenlerden bazıları tutuklanırken, bazıları ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Sosyal medya fenomenlerinin yasalara uygun davranması ve vergi ödemesi gerektiği vurgulanıyor.