Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,1 0,18%
EURO
33,69 0,18%
ALTIN
2.022,85 0,02%

Beşiktaş’ın başkan adayı Serdal Adalı’dan şok açıklama! “Yapamayacağım şeylerin sözünü vermem”

Beşiktaş’ın başkan adayı Serdal Adalı başkanlık seçimlerinde oy verme işleminin öncesinde genel kurula seslendi. "Yapamayacağım hiçbir şeyin sözünü vermedim!" sözlerini dile getiren aday Adalı açıklamalarda bulundu.

Yayın Tarihi: 03.12.2023 15:31
Güncelleme Tarihi: 03.12.2023 15:31

Beşiktaş’ın başkan adayı Serdal Adalı’dan şok açıklama! “Yapamayacağım şeylerin sözünü vermem”

Beşiktaş kulübü 35. başkanını seçecek olduğu ve BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilecek olan kongrede adaylardan Serdal Adalı oy verme işleminden önce çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Ben bu kürsüye ilk defa çıkmıyorum. 2013 yılında ihtiyaç var gel diye çağırdılar geldim. Beşiktaş için adaylığını koydum. 2019 yılında yüreği olan varsa çıkıp gelsin dediler hiç gözümü kırpmadım geldim. Bugün yine Beşiktaş’ın tekrardan ayağa kalkması lazım diye seslenlendiler. Gerisi teferruattır dedim ve buradayım, karşınızdayım!" sözlerini dile getirdi.

serdal adalı

ADAYLIĞINI AÇIKLADIKTAN SONRA BIR ÇOK ALKA OYUNUYLA KARŞI KARŞIYA KALDIM 

BJK Emlakjet Spor Kompleksi'nde gerçekleştirilmiş olan kongre kapsamında Adalı adaylığını açıkladı. Daha sonra bir çok algı oyunuyla karşı karşıya kaldığını dile getirerek sözlerine şu şekilde devam etti; 

“Bu saldırılara karşı ortalığı germemek için kesinlikle cevap söylemedim. Bu tür cevapların yerinin kesinlikle genel kurul olduğunu biliyorum. Öz konuşmak ve az konuşmak gerekli. Doğruyu söylemek benim tek prensibimimdir. Benim için son 23 gün kala adaylığını ortaya koydu dediler. Ancak unuttukları bir şey vardı... Ben son 13 senedir hep buradayım. Buna karşın olarak kendimi bu seviyeye düşürmemek adına hiçbir şekilde geriye dönüp peki siz 20 yıldır nerdesiniz diye soru yöneltmedim bil. Benim karakterim kesinlikle bir şeyler kötü gitsin, takım ve camia zora düşsün değildi. Pusuda beklemem. Ben kimseye tutamadığım bir söz vermem." sözlerini dile getirdi.