Bist 100
9.097,15 1%
DOLAR
31,37 0,42%
EURO
34,06 0,51%
ALTIN
2.092,7 2,45%

Beeper Mini’den açıklama geldi! iMessage Android uygulaması için düzeltme yakında gelecek!

Apple, iMessage uygulamasını Android telefonlarda kullanılması konusunda Beeper Mini’ye müdahale etmiş ve bu uygulamayı engellemişti. Beeper Mini, konuya ilişkin bir açıklama yaparak, yaşanan sorunu ortadan kaldırmak için çalıştıklarını açıkladı.

Yayın Tarihi: 10.12.2023 14:45
Güncelleme Tarihi: 10.12.2023 14:45

Beeper Mini’den açıklama geldi! iMessage Android uygulaması için düzeltme yakında gelecek!

Beeper Mini Android uygulamasının tanıtılmasından birkaç gün sonra Apple'ın iMessage ağına erişimi engellendi. Bu yüzden, uygulamayı geliştiren şirket, şimdi bu erişimi yeniden sağlamak için mücadele ediyor.

Beeper, yaşanan engellemeyle ilgili çalıştıklarını ve bir düzeltme yapacaklarını açıkladı. Yapılan açıklamada, düzeltmenin çok yakın bir zamanda geleceği sadece kullanıcıların biraz beklemeleri gerektiği aktarıldı.

beeper mini

DENEME SÜRESİ BİR HAFTA UZAYACAK

Beeper, üyelerin telefon numaralarının iMessage uygulamasından kaydını sildiğini, bu kapsamda, iOS kullanıcılarına kötü bir yeşil konuşma balonu olarak da olsa metin mesajları almaya devam edebileceklerini ifade etti.

Bununla beraber, iMessage uygulamasında kısa mesaja dönmeden önce mavi balon durumunu 6 saat ile 24 saat arasında hatırladığı için Beeper, bu süre zarfında bazı mesajlar iletilmeyebileceğini açıkladı.

Aynı zamanda Beeper, kesinti nedeniyle bir haftalık deneme süresini bir hafta daha uzatacağını da duyurdu.