Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,94 0,12%
EURO
35,41 0,07%
ALTIN
2.451,14 -0,25%

Antalya Büyükşehir Belediyesi kadın erkek güvenlik personeli alımı! 40 yaş altına müjde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, güvenlik kadrosunu genişletmek için yeni personel alımı yapacağını duyurdu. Alım şartları arasında 40 yaşını aşmamış ve en az lise düzeyinde eğitim almış olmak yer alıyor. İlgili güvenlik görevlisi pozisyonu için detaylar ilan metninde yer alıyor.

Yayın Tarihi: 18.05.2024 14:06
Güncelleme Tarihi: 18.05.2024 14:06

Antalya Büyükşehir Belediyesi kadın erkek güvenlik personeli alımı! 40 yaş altına müjde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR aracılığıyla yayınladığı ilanla kadroda yer alan boşlukları doldurmak amacıyla hem kadın hem erkek adaylar arasından Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonları için personel alacağını açıkladı. Alımlar, belediyeye ait Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. şirketi üzerinden gerçekleştirilecek ve adaylar tam zamanlı çalışma imkanına sahip olacaklar. İlanın detayları ve başvuru koşulları ilgili haberde yer almaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin güvenlik ekiplerine katılacak yeni yüzler için başvuru dönemi resmen açıldı. İlanın yayınlanmasının ardından başlayan ve dört gün sürecek olan başvuru işlemleri, yalnızca yüz yüze gerçekleştirilecek. Adaylar, Ön Başvuru formunu doldurmak için belirtilen tarihler arasında aşağıdaki adrese şahsen başvurmalıdır:

Başvuru Yeri: Yüksekalan Mah. Adnan Menderes Bulvarı, Büyükşehir Hizmet Binası, No:20, Muratpaşa, Antalya

Başvuru Dönemi: 13 - 17 Mayıs 2024

Güvenlik Görevlisi

Başvurularınızı nasıl yapacaksınız?

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde güvenlik görevlisi pozisyonları için başvurularınızı bizzat yapmanız gerekmektedir. Adaylar, belirlenen başvuru tarihlerinde yukarıda verilen adrese giderek gerekli formu dolduracaklar.

Güvenlik Görevlisi Kadro Dağılımı

Toplam 130 kişilik bir kadro için alım yapılacak olup, bu kadronun 25'i kadın, 105'i erkek güvenlik görevlisi pozisyonuna ayrılmıştır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, güvenlik departmanı için yeni takım arkadaşları arıyor. Adayların Antalya'da ikamet etmeleri, Özel Güvenlik Görevlisi belgesine sahip olmaları, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmaları, tercihen lise mezunu olmaları, iyi bir diksiyona ve iletişim becerisine sahip olmaları, vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilmeleri, belirli bir boy kriterini karşılamaları, adli sicil kaydının temiz olması ve 40 yaşın altında olmaları gerekmektedir.

İlanın tam metni için: Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. Güvenlik Görevlisi Alım İlanı