Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Aleyna Tilki’ye Demet Akalın’dan Eleştiri Yağdı: ‘Türkiye’de İç Çamaşırlarıyla Sahne Almanı Kimse İstemiyor’

Demet Akalın, Aleyna Tilki’yi iç çamaşırlarıyla sahne almakla eleştirdi. Takipçileri tepki gösterdi. Akalın, kendini savunmaya çalıştı.

Yayın Tarihi: 14.12.2023 14:31
Güncelleme Tarihi: 14.12.2023 14:31

Aleyna Tilki’ye Demet Akalın’dan Eleştiri Yağdı: ‘Türkiye’de İç Çamaşırlarıyla Sahne Almanı Kimse İstemiyor’

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye sert çıkış: 'Kimse Seni Türkiye'de İç Çamaşırlarıyla Sahnede Görmek İstemiyor'

Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Aleyna Tilki, eski arkadaşı Demet Akalın'ın eleştirilerine maruz kaldı. Akalın, genç şarkıcı için "Kimse seniTürkiye’de iç çamaşırlarıyla sahnede görmek istemiyor" dedi.

Aleyna Tilki sahnelere çıkamadığını söyledi

Aleyna Tilki, bir süre önce sosyal medya hesabından sahnelere çıkmasının yasaklandığını ve konserlerinin iptal edildiğini öne sürmüştü. Müzik sektöründeki ünlü sanatçıların ve etkili isimlerin kendisine baskı yaptığını belirten Tilki, gözyaşları içinde çektiği videoda sert ifadeler kullanıp, küfür etmişti.

Demet Akalın: 'Kimseyi suçlama'

Aleyna Tilki'nin sözlerine Demet Akalın sessiz kalmadı. Akalın, “Amerika’da yaşamaya devam edeceksen orada kalmalısın ama orada senden çok var, bana göre burada yapman gereken çok şey var. Türkiye'de Amerika'da yaşıyor gibi davranamazsın. Bence kimseyi suçlamamalısın. Zaten Türkiye’de iç çamaşırlarıyla sahne almanı kimse istemiyor” diyerek tepki gösterdi.

Demet Akalın'a hakaret yağdı

Demet Akalın'ın sözleri bazı takipçilerinin hoşuna gitmedi. Ünlü popçuya hakaret içeren mesajlar atıldı. Bunun üzerine Demet Akalın yeni bir açıklama yaptı: "Aleyna çocukların starı. Elinde ayıcıkla ünlü oldu! Henüz genç bir kız, büyük kadın değil! Bizler mayoyla bile sahne aldık ama biz çocukların starı değildik. Sonra ben 'Ben Fero'yla evliyim mutluyum çocukluyum ama sonra da hiç mayo giymedim" diyerek kendini savundu.