Adınıza 600 TL ödemeniz hazır! E-Devlet üzerinden hemen paranızı kontrol edebilirsiniz

Adınıza yatırılmış olan 600 TL ödemeniz hesabınızda hazır! E-Devlet üzerinden hemen kontrollerinizi yaparak paranızı çekebilirsiniz. İşte yüzleri güldürecek 600 TL ödemenin detayları...

Adınıza 600 TL ödemeniz hazır! E-Devlet üzerinden hemen paranızı kontrol edebilirsiniz

Vakıfbank ekim ayı içersinde online alışveriş tutkunları için müjdeli haberi verdi. Banka kapsamında yeni bir dönemin başlattığını aktaran Vakıfbank Worldcard sahipleri, bu kampanyadan yararlanabilecek. Vakıfbank müşterileri; Hepsi Burada, Trendyol, Çiçek Sepeti, Morhipo ve PTTAVM gibi popüler olan online alışveriş platformları ve beraberinde mobil uygulamaları doğrultusunda yapacak oldukları alışverişlerde büyük bir süprizlerle karşı karşıya kalacaklar.

vakıfbank wordpuan

600 TL WORLD KAMPANYASI SİZİ BEKLİYOR 

Bu özel kampanya doğrultusunda tek seferlik 1500 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde 100 TL değerinde worldpuan sizleri bekliyor. Kampanya toplamında ise müşterilerin tamı tamına 600 TL değerinde Worldpuan hesaplarına yüklenecek.

Kampanyaya katılım sağlamak oldukça basit iki farklı yöntemle yapılıyor. İlk olarak SMS yöntemiyle Vakıfbank’ın başlatmış olduğu kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Bankada kayıtlı olan cep telefon numaranızla "Kazan" yazarak boşluk bırakıp, kredi kartınızın son altı hanesini yazmalısınız. Bu mesajı 57 24’e yollamayı unutmayın! İkinci seçenek olarak ise Vakıfbank mobil uygulaması üzerinde, cepte kazan bölümünden kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.