Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Acilen İhtiyacım var diyen baksın! Kredi faizi resmen O'a çekildi!

Faizsiz krediler 10.000 TL ile 25.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Peki hangi bankalar faizsiz kredi veriyor?

Yayın Tarihi: 07.12.2023 15:05
Güncelleme Tarihi: 07.12.2023 15:05

Acilen İhtiyacım var diyen baksın! Kredi faizi resmen O'a çekildi!

Nakit ihtiyacı olan vatandaş sayısı gün gün artmaya devam ediyor. Ürün ya da hizmet satın almak adına ya da acil borçlarını ödemek adına harekete geçen vatandaş, yüksek faiz oranlarından yakınırken, bankalar düzenlediği kampanyalar ile müşteri çekme yoluna giriyor. Özellikle de faizsiz krediler son zamanlarda yeni müşterilere sunulmaya devam ediyor. Banka sunduğu faizsiz kredi desteğinden herhangi bir kazanç hesaplamazken, kazancı sadece yeni müşteri oluyor. Faizsiz krediler 10.000 TL ile 25.000 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Peki hangi bankalar faizsiz kredi veriyor?

tl

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Kredi faizlerinin yüzde 4 oranından yüksek seyrettiği günümüze vatandaş özel ihtiyaçları için kat be kat geri ödeme yapmak istemiyor. Faizsiz krediler acil durumlarda hayat kurtarıcı olabiliyor. QNB Finansbank'da faizsiz kredi veren bakalar arasında yer alıyor. bu kapsamda 10,000 TL destek sağlayan banka geri ödemesi için 6 ay vakit tanırken bunu da çekilen miktar ile aynı miktarda ödenmesini sağlıyor.

tl

 QNB Finansbank ay ay kredi kampanyalarını sunmaya devam ediyor. Müşteri portföyünü en kısa sürede arttıran bankalar arasında ilk sırayı çeken QNB Finansbank sadece faizsiz kredi desteği ile değil, sunduğu tüm kampanyaları ile sağlıyor. Son 2 sene içerisinde kredi kullanmamış olan müşteriye özel destek sağlayan QNB Finansbank düşük faiz iel kişiye özel faiz imkanı sağlıyor. Borç kapatma kredisi imkanı sağlayan QNB Finansbank kredi kampanyasında tüm borçlarını bir araya taşıyan vatandaş, ötelemeli olarak da ödeyebiliyor.

Maaşını QNB Finansbank'a taşıyan emekli ve çalışana da özel kampanyalar banka tarafından açıklanmış bulunuyor. Bankacılık mevzuatlarına göre kredi vadesi 36 ile sınırlandırılmış iken, miktar yükseldikçe kısalan vade ile geri ödeme miktarı artıyor. Ancak bankanın sunduğu kişiye özel düşük faiz imkanı, müşteri memnuniyetini sağlıyor.