Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

%1,99 faizle kredi! Acil İhtiyacı olana Akbank kollarını açtı!

Müşterisinin acil nakit ihtiyacını giderecek bir kampanya da Akbank tarafından duyuruldu. Yüksek faiz oranlarına inat Akbank %1.99 faiz imkanı ile yeni kredi fırsatını sundu.

Yayın Tarihi: 16.11.2023 19:09
Güncelleme Tarihi: 16.11.2023 19:09

%1,99 faizle kredi! Acil İhtiyacı olana Akbank kollarını açtı!

Son zamanlarda artan enflasyon rakamları vatandaşın cebini zorlamaya başladı. Acil nakit ihtiyaçları ya da borçlar artışa geçerken, bankalar da bu durumu kendi lehine çevirmek amacıyla çeşitli kampanyalar sunmaya devam ediyor. Müşterisinin acil nakit ihtiyacını giderecek bir kampanya da Akbank tarafından duyuruldu. Yüksek faiz oranlarına inat Akbank %1.99 faiz imkanı ile yeni kredi fırsatını sundu. 

Düşük faizli ya da faizsiz ek ödemeler genel olarak yeni müşteriye sunulan bir fırsat olarak bilinirken Akbank bu konuda tabuları yıktı. Tüm müşterilerinin faydalanabileceği düşük faizli kredi kampanyası ile alakalı detaylar bankanın resmi internet sitesinde oluşturuldu. Akbank kendi belirlediği müşterilerine 15.000 TL nakit avans ödemesi yapacak. Düşük faiz imkanı ile sunulan bu ödemenin geri dönüşü ise 6 aylık süreç içerisinde tamamlanacak.

AKBANK

AKBANK NAKİT AVANS KAMPANYASI

Son aylarda Merkez Bankası politika faizi oranlarında artış yoluna giderek Türk Lirası'nın değer kaybetmemesini sağlarken, bu durum faiz oranlarına pozitif olarak yansıdı. Özellikle de kredi faizlerinde yaşanan artış, vatandaşın nakit ihtiyacına zor ulaşmasına mahal verdi. Bu kapsamda Akbank tarafından düzenlenen düşük faizli nakit avans kampanyası acil ödemesi olan vatandaş tarafından araştırılmaya başlandı.

Akbank resmi internet sitesinde kampanya ile alakalı detaylar sunulurken, bankanın eski müşterilerinin de bu kampanyadan faydalanacağı belirtilmiş bulunuyor. JUZDAN uygulamasını indiren müşteriye özel olarak açılan başvuru formunun doldurulması sonrasında hesaplara 15.000 TL'ye varan ödeme yapılacağı belirtildi.

Akbank kredi kartı olan ya da kredi kartı başvurusu yapıp onay alan müşterinin faydalanabileceği 15.000 TL düşük faizli nakit avans kampanyasında, kredi kartınızın limitine bağlı olarak miktar belirlenecek. Belirlenen şartları taşıyan her müşterinin 15.000 TL’ye kadar ve 6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde %1,99 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır