09.00'da başvuruna 09,05'te trak ödenecek! %2,39-%3,79'dan verilecek

QNB Finansbank yeni bir kampanya başlatmış bulunmaktadır. QNB Finansbank 10.000 TL'ye varan faizsiz kredi desteğini sadece tek bir şarta sağlıyor.

09.00'da başvuruna 09,05'te trak ödenecek! %2,39-%3,79'dan verilecek

Zorlaşan hayat koşulları emeklisinden çalışanına, gencinden yaşlısına her kesime etki etmektedir. Alım gücü düşen vatandaş, borçlanabilmektedir. Ya da acil ödemeleri oluşabilmektedir. Bankalar bu durum karşısında sundukları kampanyalar ile hem vatandaşın cebini rahatlatmayı hem de yeni müşteri kazanmayı hedeflemektedir. QNB Finansbank'ta bu amaçları güderek yeni bir kampanya başlatmış bulunmaktadır. QNB Finansbank 10.000 TL'ye varan faizsiz kredi desteğini sadece tek bir şarta sağlıyor. QNB Finansbank tarafından açıklanan kampanya da 10.000 TL'ye varan ek ödeme faizsiz olarak ve 6 ay vade imkanı ile vatandaşa sunuluyor. Acil ihtiyacı olan vatandaşın cebini rahatlatan bu ödeme geri ödemesinin 6 ay taksitle olması da dikkat çekiyor.

QNB Finansbank yeni müşteri kampanyasında, bankaya yeni müşteri olan her bireye bu imkanı sunuyor. Sunulan imkan için ise kredi kartı başvurusu yapmak ve onay alınması yeterli oluyor. Bankanın sunduğu bu kampanyadan faydalanmak için kredi kartı limitinizin de yeterli olması gerekiyor. İyi ki tanışmışız kampanyası adı altında başlatılan kampanyadan faydalanabilmek için mobil üzerinden yeni müşteri olunması gerekiyor.

FİNANSBANK

QNB FİNANSBANK NAKİT KREDİ

Nakit ihtiyacı olan her bireyim banka müşteri olması durumunda faydalanabileceği kampanya, ay sonuna kadar devam ediyor. İşlemlerin tamamlanması sonrasında anında şipşak kredi hesaplara aktarılıyor.

QNB Finansbank sıfır faizli kredi kampanyalarının yanı sıra bir çok kredi desteği kampanyası da sunmaktadır. Kampanyalı ihtiyaç kredisi, borç kapatma kredisi, finans maaş kredisi ve kamu çalışanlarına özel olarak başlatılan kredi kampanyalar devam etmektedir. Vatandaşın başvurmasının hemen akabinde gelir belgesinin olması ve kredi puanının yeterli olması durumunda kredi desteği sağlanmaktadır. Başvurmanızdan sonra 5 dakika içerisinde ekstra ödemeniz hesabınıza aktarılabilmektedir.

QNB Finansbank kredileri için faiz oranları ise diğer bankalara göre oldukça düşük seyretmektedir. 2.39'dan başlayan faiz oranları 3.89'a kadar çıkabilmektedir. Siz de hemen QNB Finansbank müşterisi olarak bu uygun faizli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.