Bist 100
10.471,32 0%
DOLAR
32,6 -0,6%
EURO
34,99 -0,74%
ALTIN
2.414,64 -0,75%

Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Dizisi İnci Taneleri Ne Zaman Başlayacak, Hangi Gün Saat Kaçta? Kanal D Açıklaması

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp oynadığı yeni dizi İnci Taneleri, yakında Kanal D’de izleyiciyle buluşacak. İnsanların hayatlarını pamuk ipliğiyle bağlayan bir hikâyeyi anlatacak olan dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve yayın tarihi merak ediliyor.

Yayın Tarihi: 17.01.2024 17:27
Güncelleme Tarihi: 17.01.2024 17:27

Yılmaz Erdoğan’ın Yeni Dizisi İnci Taneleri Ne Zaman Başlayacak, Hangi Gün Saat Kaçta? Kanal D Açıklaması

Yılmaz Erdoğan’dan Yeni Dizi: İnci Taneleri! Kanal D’de Ne Zaman Başlayacak?

Yılmaz Erdoğan’ın yazıp oynadığı yeni dizi İnci Taneleri, yakında Kanal D’de izleyiciyle buluşacak. İnsanların hayatlarını pamuk ipliğiyle bağlayan bir hikâyeyi anlatacak olan dizinin oyuncu kadrosu, konusu ve yayın tarihi merak ediliyor. İki yıl boyunca hazırlanan dizinin ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte İnci Taneleri dizisi hakkında bilmeniz gerekenler.

İNCİ TANELERİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

İnci taneleri

İnci Taneleri dizisi, insanların birbirine bağlı olduğu, hayatın tesadüflerle dolu olduğu ve her şeyin bir sebebi olduğu bir hikâyeyi anlatıyor. Dizinin merkezinde, Azem Yücedağ adlı bir adam ve onun etrafında dönen olaylar var. Azem, hayatını bir pamuk ipliği fabrikasında çalışarak kazanan, sıradan bir adamdır. Ancak bir gün, fabrikada çalışan bir kadın olan Dilber ile tanışır ve hayatı değişir. Dilber, Azem’in hayatına giren ilk inci tanesi olur. Daha sonra, Azem’in hayatına başka inci taneleri de girer. Bu inci taneleri, Azem’in hayatını değiştiren, ona yeni yollar açan, onu mutlu ya da mutsuz eden insanlardır. Azem, bu inci taneleriyle yaşadığı maceraları, izleyiciye anlatır.

İNCİ TANELERİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU KİMLERDEN OLUŞUYOR?

İnci Taneleri dizisinin oyuncu kadrosu, hem tanınmış hem de yeni isimlerden oluşuyor. Dizinin başrolünde, Azem Yücedağ karakterini canlandıran Yılmaz Erdoğan yer alıyor. Yılmaz Erdoğan, aynı zamanda dizinin senaryosunu da yazıyor. Dizinin başrollerinde ise Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka gibi isimler bulunuyor.

İNCİ TANELERİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İnci Taneleri dizisi, Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden biri olarak planlanıyor. Dizinin ne zaman başlayacağı belli oldu. Dizi ilk bölümüyle 25 Ocak 2024 Perşembe akşamı izleyeciyle buluşacak. Dizinin ilk bölüm fragmanı, Kanal D’nin resmi internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlandı. İşte o fragman