Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,99 -0,07%
EURO
33,62 0,1%
ALTIN
2.005,64 -0,12%

Yazlıklarınızı kaldırırken bu tüyolara dikkat! Daha fazla yer açılacak, kıyafetleriniz direkt elinize gelecek!

Kışın geldiğini artık iliklerimize kadar hissediyoruz, yazlık kıyafetlerin dolapta yer kaplamasını istemiyoruz. Peki yazlık-kışlık dolap düzeni nasıl yapılır? İşte cevabı...

Yayın Tarihi: 02.12.2023 09:56
Güncelleme Tarihi: 02.12.2023 09:56

Yazlıklarınızı kaldırırken bu tüyolara dikkat! Daha fazla yer açılacak, kıyafetleriniz direkt elinize gelecek!

Sonbaharın gelmesiyle birlikte, sıcak yaz günleri geride kalırken gardıroplarımızda da bir değişim vakti geldi. Yazlık giysilerimizi yer açmak ve baharlık-kışlık koleksiyonumuza yer açmak için pratik ve şık yöntemlere göz atalım. İşte mevsimi geçen kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklamanın 5 eşsiz yolu:

Yazlık kıyafetlerinizi gardırobunuzun üst kısmına yerleştireceğiniz şık hasır sepetlerde katlayarak saklayabilirsiniz. Bu hem düzenli bir görüntü sağlar hem de giysilerinizi korur.

Odanızdaki bazanın altına hurç içinde yazlık kıyafetlerinizi bölmelere ayırarak yerleştirin. Bu yöntemle hem yer kazanabilir hem de kıyafetlerinizi kolayca bulabilirsiniz.

yazlık kışlık dolap düzenlemesi nasıl yapılır

Asılması gereken kıyafetleri kanvas elbise çantalarına asarak, kırışmadan güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu yöntemle hem kıyafetleriniz düzenli kalır hem de uzun ömürlü olur.

Kullanmadığınız bir boş odanız varsa, tekerlekli giysi askılarından temin edip, giysilerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu yöntem, hem taşınabilir hem de şık bir çözüm sunar.

Kırışmayacak kıyafetlerinizi hurç içinde saklayabilirsiniz. Ayrıca, kötü koku oluşmasını önlemek için hurçların içine lavanta torbaları koyarak giysilerinizi ferah bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Sonbahar temizliğiyle birlikte, gardırobunuzu düzenlemenin ve mevsimi geçen giysilerinizi saklamanın bu pratik ve şık yöntemleriyle, gardırobunuz hem düzenli kalacak hem de yeni mevsime hazır olacak. Unutmayın, düzen sadece görünümü değil, aynı zamanda yaşam tarzınızı da yansıtır!