Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,98 -0,09%
EURO
33,63 0,14%
ALTIN
2.004,69 -0,17%

Yalı Çapkı'nın Başrolü Afra Saraçoğlu'ndan Mert Ramazan Demir İtirafı

Afra Saraçoğlu, 'Yalı Çapkını' dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile yaz aylarında Göcek'te samimi bir şekilde görüntülenmiş olmasına rağmen, özel hayatıyla ilgili sessizliğini bozdu. Konuyla ilgili daha fazla gündeme gelmek istemediğini belirten Saraçoğlu, "Sadece iş arkadaşıyız, özel bir birlikteliğimiz yok" ifadeleriyle durumu açıklığa kavuşturdu.

Yayın Tarihi: 01.12.2023 12:40
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 12:40

Yalı Çapkı'nın Başrolü Afra Saraçoğlu'ndan Mert Ramazan Demir İtirafı

'Yalı Çapkını' dizisinin başrol oyuncularından Afra Saraçoğlu, rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile aşk yaşadığı iddialarına son noktayı koydu. Göcek'te yakınlaştıkları görülen ikili hakkında Saraçoğlu'ndan ilk defa açıklama geldi.

Saraçoğlu, "Sadece iş arkadaşıyız, aramızda özel bir şey yok" dedi.

Star TV'de yayınlanan 'Yalı Çapkını' dizisinde birlikte rol alan Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir arasında aşk dedikoduları çıkmıştı. Yaz aylarında Göcek'te samimi bir şekilde görüntülenen ikilinin ilişkilerini bitirdikleri konuşuluyordu. Saraçoğlu, bu iddialarla ilgili sessizliğini doğum günü partisi öncesi bozdu.

'ARTIK BİR SON NOKTA KOYMAK İSTİYORUM'

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Afra Saraçoğlu, “Yani ben artık bir son nokta koymak istiyorum çünkü artık daha fazla gündeme de gelmek istemiyorum konuyla ilgili. Sadece iş arkadaşıyız, aramızda özel bir şey yok” şeklinde konuştu.

afra

“Ayrılık sebebi ne?” sorusuna ise rahatsız olduğu belli olan oyuncu, “Hiç gerek yok arkadaşlar böyle şeylere” cevabını verdi