Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Terazi ve İkizler burçlarına sürprizler peş peşe geliyor! Takvimde bu tarihleri mutlaka not edin

2024 yılı, Hava grubu burçları olan İkizler, Terazi, ve Kova için önemli gelişmelere sahne olacak. Astrolog İnci Gücen, 2024 yılına dair burç yorumlarını paylaştı. İşte ayrıntılar...

Yayın Tarihi: 06.12.2023 19:49
Güncelleme Tarihi: 06.12.2023 19:49

Terazi ve İkizler burçlarına sürprizler peş peşe geliyor! Takvimde bu tarihleri mutlaka not edin

Astroloji uzmanı İnci Gücen, 2024 yılının Hava grubu burçları olan İkizler, Terazi ve Kova için öngörülerde bulundu. Gücen'e göre, bu yıl birçok farklı alanda etkiler yaşanacak.

İŞTE ASTROLOJİ UZMANI İNCİ GÜCEN'İN YORUMLARI

burç

İkizler Burcu:

2024 yılına 3 Ocak tarihine kadar devam edecek Merkür retrosuyla başlıyoruz. Bu dönemde, bütçe planlaması, ortak kazançlar, kredi, ve vergilerle ilgili planlamalarınızda gecikmeler yaşanabilir. Ancak 11 Ocak itibariyle bu konularda kalıcı ve istikrarlı adımlar atabilirsiniz.

Şubat ayı, 2023 Ekim-Kasım aylarında başladığınız idealler, aşk, ve arkadaşlık ilişkilerine dair sonuçları görmeye başlayacağınız bir dönem olacak.

26 Mayıs'a kadar devam edecek dönemde, iç dünyanız genişleyecek, yaşam sizi koruyacak, yurt dışı bağlantılarınız desteklenecek. 21 Nisan civarında içsel bir uyanış yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs'tan yıl sonuna kadar ise, adeta yeniden doğduğunuz, parladığınız bir döneme gireceksiniz. İlerleme motivasyonu ve destekle, dış dünyada etki yaratma şansınız artacak.

Kariyer yaşamınızda 2023 Şubat ayında başlayan deneyimler, 2024'te de devam edecek. Yeni sorumluluklar alacak, kariyer ve yaşam otoritenizi yeniden düzenleyeceksiniz.

Yıl içindeki Güneş ve Ay Tutulmaları, hedeflerinize giden yolda bir dönemi tamamlamanıza ve aşk ilişkilerinizde denge kurmanıza yardımcı olacak.

Terazi Burcu:

2024'e, 3 Ocak'ta başlayan Merkür retrosu ile adım atıyoruz. Ancak 11 Ocak'tan itibaren aile, ev, ve yaşam alanınıza dair planlarınızı hayata geçirebilirsiniz.

Şubat ayında, 2023 Ekim-Kasım aylarında başladığınız konuların sonuçlarını görmeye başlayacaksınız.

26 Mayıs'a kadar sürecek dönemde, mali kaynaklarınız, ortak kazancınız, yatırımlarınızda şanslı etkilerle karşılaşacaksınız. 21 Nisan civarında mali konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

26 Mayıs'tan yıl sonuna kadar ise, iç huzurunuzu artıracağınız, şans ve fırsatları kendinize çekeceğiniz bir döneme gireceksiniz. Heyecanlı ilişkilere başlama ve çocuk sahibi olma şansınız artacak.

2023 Şubat'ta başlayan etkilerle iş, yaşam, ve sağlık düzeninizi gözden geçirdiniz. Bu düzenleme süreci 2024'te de devam edecek.

Güneş ve Ay Tutulmaları, önemli fark edişlere, ilişki dengelemelerine ve yaşam düzeninizi şekillendirmeye yardımcı olacak.

Kova Burcu:

2024'e 3 Ocak'ta başlayan Merkür retrosu ile giriş yapıyoruz. Ancak 11 Ocak'tan itibaren planlarınızı kalıcı ve istikrarlı bir şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Şubat ayında, 2023 Ekim-Kasım aylarında başladığınız iletişim, eğitim, ve yakın çevre ilişkilerine dair konuların sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

26 Mayıs'a kadar sürecek dönemde, iç huzurunuzu artırarak, şans ve fırsatları çekerek ev, aile, ve yaşam alanlarınızda güven ve rahatlık bulacaksınız. 21 Nisan civarında ev veya ailenize dair güzel gelişmeler yaşanabilir.

26 Mayıs'tan yıl sonuna kadar ise, hayattan keyif aldığınız, yaratıcı ve pozitif hissettiğiniz bir döneme gireceksiniz. Aşk dolu zamanlar ve heyecanlı ilişkiler sizi bekliyor olacak.

2023 Şubat'ta başlayan etkilerle emeklerinize, zamanınıza, ürettiklerinize değer verme deneyimleri yaşadınız. Bu etkiler 2024'te de devam ederek kendi ayaklarınızın üstünde durma ve başarıyı yakalama şansı verecek.

Güneş ve Ay Tutulmaları, eğitim, iletişim, ve mali konularla ilgili önemli tamamlanmalar ve başlangıçlar yaşamanıza yardımcı olacak.

Her üç burç için de 2024 yılı, kişisel ve duygusal gelişim, ilişkilerde denge kurma, kariyer ve mali konularda yeniden yapılanma fırsatları sunacak gibi görünüyor. Bu süreçte dikkatlice planlama, özgün ve cesur adımlar atma zamanı olacak.