Bist 100
10.676,65 1%
DOLAR
32,25 0,14%
EURO
35 0,27%
ALTIN
2.406,76 0,37%

Tanyeli'den sevenlerine kötü haber geldi! Kanser tedavisi görüyordu: Artık böyle besleniyor

Geçtiğimiz günlerde kanser olduğunu söyleyen Tanyeli'den kötü haber geldi. İşte detaylar...

Yayın Tarihi: 19.11.2023 11:24
Güncelleme Tarihi: 19.11.2023 11:24

Tanyeli'den sevenlerine kötü haber geldi! Kanser tedavisi görüyordu: Artık böyle besleniyor

KANSER TEDAVİSİ GÖREN TANYELİ'DEN SEVENLERİNE ÜZÜCÜ HABER!

Bir zamanların ekranlardan eksik olmayan ve en çok aranan oryantallerinden biri olan Tanyeli kansere yakalandıktan sonra sevenleri ile sosyal medya üzerinden hastalığının gidişatı le ilgili olarak sürekli bilgi paylaşımı yapıyor.

tanyeli

 Sevenlerinden dua isteyen Tanyeli geçtiğimiz günlerde pankreas kanseri olduğunu sevenleri ile paylaşmıştı. Sevenleri Tanyeli’nin hastalığını öğrenince de eski oryantalin sık sık sağlık durumunu merak eder oldu. Tanyeli, geçtiğimiz günlerde tedavisi için Küba’ya gitti. Küba’dan sevenlerine seslenen Tanyeli bakın neler söyledi.

kanser

 

DAMARDAN BESLENİYOR

 Şuan 51 yaşında olan Tanyeli, son günlerde verdiği kilolarla da merak edilir oldu. Uzun yıllardır gözlerden uzak bir hayat yaşayan Tanyeli fazla kilolarından kurtulmak için ameliyat olmuş ve yeniden eski haline dönmüştü. Bu yeni haline sevinen Tanyeli aldığı kötü haberle resmen yıkıldı. Haziran 2023 te sağlık sorunları ile hastaneye giden oryantal Tanyeli pankreas kanseri olduğunu öğrenmişti. Vücudunda 5 buçuk santim büyüklüğünde kist olduğunu öğrenen Tanyeli resmen şoku yaşadı. Daha sonra ise kemoterapi tedavisine başlayan Tanyeli özel bir hastane de tedaviye alındı. Kanseri yenme konusunda sürekli olarak olumlu konuşan ve morali yüksek olan Tanyeli sosyal medya üzerinden sı sık paylaşım yaparak sevenlerinden dua istiyor. Tedavisi için Küba’ya giden Tanyeli’ Allah kimsenin başına vermesin, bana en büyük kötülüğü yapmış insanlara bile deneyim yaşatmasın. Amin. Bu fani dünya bu kadar büyük bir karanlıktan geçerken, her yerde kan göz yaşı varken, Gazze soykırım içimizi yakarken, ben şımarıklık yapmam şikayet edemem. Şu halime şükür." Diyerek konuştu.

Sağlık durumu hakkında sık sık bilgi paylaşan Tanyeli, damardan beslenmeye başladığını ve 52 kiloya düştüğünü söyledi.