Bist 100
9.347,17 0%
DOLAR
30,99 -0,06%
EURO
33,64 0,16%
ALTIN
2.005,37 -0,13%

Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk'ün Mal Varlığına Tedbir Kararı!: Eylül Öztürk Kimdir, Ne İş Yapıyor? Eylül Öztürk'ün Kocası Kim?

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat çiftiyle bağlantılı olduğu iddia edilen isimler arasında yer alıyor. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Öztürk'ün mal varlığına el koydu. Öztürk, oyunculuk ve sunuculuk yapmanın yanı sıra kendi markasının kozmetik ürünlerini de satıyor. Peki Eylül Öztürk kimdir, kaç yaşında? Eylül Öztürk kiminle evli, eşi ve çocukları kim?

Yayın Tarihi: 01.12.2023 19:46
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 19:46

Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk'ün Mal Varlığına Tedbir Kararı!: Eylül Öztürk Kimdir, Ne İş Yapıyor? Eylül Öztürk'ün Kocası Kim?

Sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, kara para aklama suçlamasıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat çiftiyle bağlantılı olduğu iddia edilen isimler arasında yer alıyor. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Öztürk'ün mal varlığına el koydu. Öztürk, oyunculuk ve sunuculuk yapmanın yanı sıra kendi markasının kozmetik ürünlerini de satıyor.

Polat Davasında Yeni Gelişme

Dilan ve Engin Polat çiftinin sosyal medyada paylaştığı lüks yaşam tarzı, kara para aklama şüphesini gündeme getirmişti. Çift, 6 Kasım 2023 tarihinde tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Çiftin paylaştığı fotoğraflarda yer alan diğer sosyal medya fenomenleri de mercek altına alındı. Fenomenlerin mal varlıkları incelenmeye başlandı.

Eylül Öztürk'ün Mal Varlığına El Konuldu

fenomen

Soruşturma kapsamında, Dilan ve Engin Polat çiftiyle bağlantılı olduğu iddia edilen Eylül Öztürk'ün mal varlığına el konuldu. Öztürk'ün banka hesapları, gayrimenkulleri, araçları ve şirketleri hakkında tedbir kararı verildi. Öztürk'ün yurt dışına çıkışı da yasaklandı. Öztürk hakkında, 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma', 'Resmi belgede sahtecilik', 'Vergi usul kanununa muhalefet' ve 'Malvarlığı değerlerinin gayri meşru kaynağını gizlemek' suçlarından soruşturma başlatıldı.

Eylül Öztürk Kimdir?

fenomen

Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir'de doğdu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü bitirdi. Oyunculuk ve sunuculuk yapan Eylül Öztürk, 2017 yılında Barış Kenan Özkan ile evlendi. Çiftin iki çocuğu vardır. Eylül Öztürk, sosyal medyada komik videolarıyla tanınmaktadır. Yusuf Yusuf, Tut Sözünü, Azem: Cin Karası gibi filmlerde ve Beyaz Show, Tipsizler, Kim O gibi dizilerde rol almıştır. Ayrıca kendi markasının kozmetik ürünlerini de satmaktadır.

• Eylül Öztürk kaç yaşında? 

Eylül Öztürk 37 yaşındadır.

• Eylül Öztürk nereli?

 Eylül Öztürk Balıkesir doğumludur.

• Eylül Öztürk'ün eşi kim?

 Eylül Öztürk'ün eşi Barış Kenan Özkan'dır.

fenomen

• Eylül Öztürk'ün çocukları var mı? 

Eylül Öztürk'ün iki çocuğu vardır.

fenomen

• Eylül Öztürk ne iş yapıyor?

Eylül Öztürk oyunculuk, sunuculuk ve kozmetik işi yapıyor.