Bist 100
10.767,85 0%
DOLAR
32,94 0,12%
EURO
35,38 -0,01%
ALTIN
2.455,71 -0,06%

Seçtiğiniz Friends karakteri nasıl biri olduğunuzu gösteriyor! Siz hangisisiniz?

Dünyanın en ünlü dizilerinden biri olan Friends'in kişilik analizi çok büyük ilgili görüyor. Sizlerde bu analize katılın ve en sevdiğiniz Friends karakterleri kişiliğinizi ortaya çıkarın..

Yayın Tarihi: 13.11.2023 23:05
Güncelleme Tarihi: 13.11.2023 23:05

Seçtiğiniz Friends karakteri nasıl biri olduğunuzu gösteriyor! Siz hangisisiniz?

Dünya çapında milyonlarca kişinin izlediği Friends dizisi de size sizin hakkınızda size çok şey şeyler anlatabilir. “Bu nasıl olur?” diyebilirsiniz. Dizideki en sevdiğiniz karakterler size biraz ışık tutabilir. Referans olarak "Friends" dizisindeki en sevdiğiniz karakterleri gelin hep birlikte analiz edelim..

"En sevdiğiniz Friends karakterleri kişiliğinizi sergiliyor"

Chandler Bing

Friends Chandler Bing

Chandler Bing'i seviyorsanız muhtemelen şakalardan ve zekice mizahtan hoşlanan bir karakteriniz vardır. İnsanlar sizinle vakit geçirmekten hoşlanıyor ve siz de çoğu zaman şakalar ve şakalarla zamanı neşelendiriyorsunuz.

Rachel Green

Friends Rachel Green

Rachel Green, favori karakteriniz ise iddialı bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Bağımsızlık sizin kod adınızdır. Çalışma ahlakı en üst düzeydedir. Hayallerin peşinden koşmayı seviyorsun. Hayatıma dönüp baktığımda harika bir yolculuk olmuş olabilir. Bu yolculuğunuzu muhteşem kariyerle süslemeyi unutmayın.

Monica Geller

Friends Monica Geller

Monica Geller favorinizse muhtemelen güçlü sorumluluk duygunuz var. İşinizin sorumluluğundan kaçınamazsınız. Etrafınızdaki en güvenilir kişi olabilirsiniz.

Phoebe Buffay

Friends Phoebe Buffay

Phoebe Buffay en sevdiğiniz karakter. Belki şefkatli ve aynı zamanda açık fikirli bir kişiliğe sahipsiniz. İnsanlar senin etrafında olmayı seviyorlar. Sorunları dinleme, çözüm bulmaya çalışma ve insanların yanında durma eğilimleri vardır.

Joey Tribbiani

Friends Joey Tribbiani

Joey Tribbiani favorinizse, anı yaşamayı ve küçük şeylerden fazlasıyla keyif almayı seviyorsunuz. Muhtemelen rahat bir kişiliğe sahipsiniz. Stresle iyi başa çıkabilirsiniz. Her durumdan ilginç bir şey yapabilirsiniz.

Ross Geller

Friends Ross Geller

Ross Geller'in zekası, merakı ve ara sıra tuhaflıkları dikkatinizi çekerse, siz bir aile ve kendini adamış adamsınız demektir. İnsanlara nazik jestler yapmayı seviyorsunuz.