Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Sandık Kokusu dizisi reytingleri ve Twitter yorumları nasıl?: Sandık Kokusu tuttu mu, beğenildi mi?

Show TV'nin merakla beklenen dizisi "Sandık Kokusu," 6 Aralık Çarşamba akşamı seyircisiyle buluştu. Başrollerini Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin paylaştığı dizi, ilk bölümüyle hem reytinglerde hem de sosyal medyada geniş bir izleyici kitlesi tarafından ilgiyle karşılandı. Dizinin ilk bölümü, izleyicilerden olumlu geri dönüşler alarak büyük beğeni topladı. Reytinglerde de güçlü bir performans sergileyen "Sandık Kokusu," iddialı kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekti.

Yayın Tarihi: 06.12.2023 20:49
Güncelleme Tarihi: 06.12.2023 20:49

Sandık Kokusu dizisi reytingleri ve Twitter yorumları nasıl?: Sandık Kokusu tuttu mu, beğenildi mi?

Show TV’nin yeni dizisi Sandık Kokusu, 6 Aralık Çarşamba akşamı izleyicilerle buluştu. Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin ilk bölümü hem reytinglerde hem de sosyal medyada büyük ilgi gördü. Peki, Sandık Kokusu dizisi reytingleri ve Twitter yorumları nasıl? İşte Sandık Kokusu’nun ilk bölüm performansı.

Sandık Kokusu dizisi reytingleri nasıl?

Sandık Kokusu dizisi, ilk bölümüyle reyting listelerinde zirveye oynadı. Dizinin ilk bölümü, totalde 2.76 reyting ve 12.01 izlenme payı, AB’de 2.67 reyting ve 11.57 izlenme payı, ABC1’de ise 2.74 reyting ve 11.69 izlenme payı alarak kendi kategorilerinde 5. oldu. Dizinin ikinci bölümü için de yüksek bir izlenme oranı bekleniyor.

Sandık Kokusu dizisi Twitter yorumları nasıl?

Sandık Kokusu dizisi, ilk bölümüyle Twitter’da da gündem oldu. Dizinin resmi hesabı @sandikkokusu, dizinin başlamasından önce #SandıkKokusu etiketiyle paylaşımlar yaparak izleyicileri heyecanlandırdı. Dizinin başlamasıyla birlikte de #SandıkKokusu etiketi Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girdi. Diziyi izleyenler, oyuncuların performanslarını, dizinin konusunu, müziklerini ve sahnelerini övdü. Bazı izleyiciler de dizideki karakterlere ve olaylara tepki gösterdi. İşte Sandık Kokusu dizisiyle ilgili Twitter’da yapılan bazı yorumlar:

@ozgeozpirincci ve @demetakbag’in uyumu muhteşem. Anne kız rollerine çok yakışmışlar. #SandıkKokusu

@metinakdulger’in canlandırdığı Atilla karakteri çok ilginç. Acaba neden kayboldu? #SandıkKokusu

@necipmemili’nin oynadığı Reha çok kötü bir adam. Karsu’ya nasıl böyle davranabilir? #SandıkKokusu

Dizinin müzikleri çok güzel. Özellikle @sezenaksu’nun seslendirdiği Sandık Kokusu şarkısı çok etkileyici. #SandıkKokusu

Dizinin Adana sahneleri çok gerçekçi. Adana kültürünü ve insanlarını çok iyi yansıtmışlar. #SandıkKokusu

Dizideki sandık çok gizemli. Acaba içinde ne var? #SandıkKokusu