Bist 100
10.771,36 0%
DOLAR
32,82 0,04%
EURO
35,24 -0,18%
ALTIN
2.437,21 -1,62%

Real Madrid, Carlo Ancelotti ile yola devam ediyor: R.Madrid'te Arda Güler sürprizi

Real Madrid’de teknik direktör Carlo Ancelotti’nin geleceği belli oldu. İtalyan teknik adam, Madrid ekibiyle yeni bir sözleşme imzalayacak. Arda Güler ise sakatlığı nedeniyle henüz forma giyemedi. Real Madrid yönetimi, genç yıldızın moralini yüksek tutmak için özel bir çalışma programı hazırladı.

Yayın Tarihi: 28.11.2023 12:02
Güncelleme Tarihi: 28.11.2023 12:02

Real Madrid, Carlo Ancelotti ile yola devam ediyor: R.Madrid'te Arda Güler sürprizi

Real Madrid’de teknik direktör Carlo Ancelotti’nin geleceği netleşti. İtalyan teknik adam, Madrid ekibiyle yeni bir sözleşme imzalayacak. Arda Güler ise sakatlığı nedeniyle henüz forma giyemedi. Real Madrid yönetimi, genç yıldızın moralini yüksek tutmak için özel bir çalışma programı hazırladı. Ancak Real Madrid’in eski fizyoterapisti Pedro Chueca, Arda Güler’in Real Madrid’de başarılı olamayacağını iddia etti.

Real Madrid’de teknik direktör Carlo Ancelotti’nin geleceği belli oldu. İtalyan teknik adam, Madrid ekibiyle yeni bir sözleşme imzalayacak.

SÖZLEŞMESİ BİTİYORDU

Carlo Ancelotti, 2022 yılında Liverpool’u yenerek Real Madrid ile Şampiyonlar Ligi’ni kazanmıştı. Ancak sözleşmesi sezon sonunda sona eriyordu ve bazı kaynaklar, takımdan ayrılacağını iddia ediyordu. Ancak Relevo gazetesinin haberine göre; Real Madrid yönetimi, Carlo Ancelotti ile görüşerek anlaşmaya vardı. İki yıllık yeni bir sözleşme imzalanacağı bildirildi.

Carlo Ancelott

ARDA GÜLER’E ÖZEL İLGİ

Real Madrid’in genç yıldızı Arda Güler ise henüz forma giyemedi. Sağ dizindeki menüsküs sorunu nedeniyle ameliyat olması gerekiyordu. Ancak Real Madrid yönetimi, Arda Güler’in moralini bozmamak için ona özel bir çalışma programı hazırladı . Carlo Ancelotti’nin de Arda Güler’in yeteneğine güvendiği ve onu takımda tutmak istediği belirtildi . Arda Güler’in iyileşme sürecinin yaklaşık 3 ay süreceği ve sezonun ikinci yarısında sahalara dönebileceği ifade edildi.

“KÖPEK BALIKLARI ARASINDA”

Real Madrid’in eski fizyoterapisti Pedro Chueca ise Arda Güler’in çok yetenekli bir oyuncu olduğunu ancak Real Madrid’de zorlanacağını söyledi. Chueca, “Arda Güler, Real Madrid’de köpek balıkları arasında kalacak. Onun için çok zor bir ortam. Umarım başarılı olur ama çok şans vermiyorum” dedi. Bu açıklama, Arda Güler’in Real Madrid’de başarılı olup olamayacağı konusunda tartışmalara neden oldu.

Carlo Ancelotti Real Madrid ile kaç yıllık sözleşme imzalayacak?

Carlo Ancelotti, Real Madrid ile iki yıllık yeni bir sözleşme imzalayacak.

Arda Güler ne zaman sahalara dönecek? 

Arda Güler, sağ dizindeki menüsküs sorunu nedeniyle yaklaşık 3 ay sahalardan uzak kalacak. Sezonun ikinci yarısında forma giymesi bekleniyor.

Pedro Chueca kimdir? 

Pedro Chueca, Real Madrid’in eski fizyoterapistidir. Arda Güler’in Real Madrid’de zorlanacağını söylemiştir.