Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Ne Gemiler Yaktım dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir? İşte dizinin yıldız isimleri

Show TV’nin yeni dizisi Ne Gemiler Yaktım, yakında izleyicilerle buluşacak. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki, Ne Gemiler Yaktım dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir? İşte dizinin yıldız isimleri.

Yayın Tarihi: 04.12.2023 20:07
Güncelleme Tarihi: 04.12.2023 20:07

Ne Gemiler Yaktım dizisi oyuncu kadrosu kim kimdir? İşte dizinin yıldız isimleri

how TV’nin yeni dizisi Ne Gemiler Yaktım, aralık ayında ekranlara gelecek. Dizinin yapımcısı ve senaristi Banu Kiremitçi Bozkurt, dizinin kendi hayatından esinlenerek yazdığını söyledi. Dizinin başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Ata Çağan, Timur Süreyya Kilimci, Macit Koper ve Çiğdem Selışık Onat. İşte dizinin oyuncu kadrosu hakkında merak edilenler.

Dizinin konusu

"Ne Gemiler Yaktım," adlı dram dizisi, annelik dışında pek çok farklı özelliğe sahip olan Yasemin (Deniz Baysal) ve Fidan'ın (Devrim Özkan) hikayesini merkeze alıyor. Bu dizi, iki kadının karşılaşmasıyla başlayan olaylar zincirini konu alıyor. Yasemin ve Fidan, hayatta kalmak adına birbirlerinden destek alarak zorlu bir mücadele veriyorlar. Fidan'ın geçmişte bıraktığı karanlık bir adam olan kocası Rutkay (Berk Hakman) ile bu karanlık geçmişi aydınlatmak ve Rutkay'ın kirli işlerini açığa çıkarmak için uğraşan baş komiser Toprak (Erkan Kolçak Köstendil) ise Yasemin ve Fidan'ın yaşamlarını kökten değiştirecek bir noktada karşılarına çıkıyorlar.

Dizinin oyuncu kadrosu

Dizinin başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer alıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise şöyle:

Deniz Baysal (Yasemin): Dizinin başrol oyuncusu Deniz Baysal, 5 Nisan 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Daha önce 10 yıl boyunca Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda görev alan Deniz Baysal, eğitimine Celal Bayar Üniversitesi uluslararası ticaret bölümünde devam etmektedir. Kariyerine reklam filmleriyle başlayan Baysal, ilk dizi deneyimini 2014 yılında Fırat Tanış’ın başrolünü oynadığı “Kaçak Gelinler” dizisinde yaşamıştır. Daha sonra “Yıldızlar Şahidim”, “Fazilet Hanım ve Kızları” ve “Söz” gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak “Teşkilat” dizisinde başrol olarak rol almıştır.

Devrim Özkan (Fidan): Dizinin diğer başrol oyuncusu Devrim Özkan, 12 Temmuz 1998 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde devam eden Özkan, ilk dizi deneyimini 2017 yılında “Kara Sevda” dizisinde yaşamıştır. Daha sonra “Kızlarım İçin”, “Bir Umut Yeter” ve “Zalim İstanbul” gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisinde Songül karakterini hayat vermiştir..

Berk Hakman (Rutkay): Dizinin kötü adamı Rutkay’ı canlandıran Berk Hakman, 14 Ağustos 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde başlayan Hakman, daha sonra Londra’da Central School of Speech and Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Kariyerine 2004 yılında “Anlat İstanbul” filmiyle başlayan Hakman, daha sonra “Kurtlar Vadisi”, “Hatırla Sevgili”, “Ezel”, “Muhteşem Yüzyıl”, “Kara Para Aşk” ve “Çukur” gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde Yılmaz karakterine hayar vermiştir..

Erkan Kolçak Köstendil (Toprak): Dizinin baş komiseri Toprak’ı canlandıran Erkan Kolçak Köstendil, 16 Ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde devam eden Köstendil, aynı zamanda bir şair, yazar ve müzisyendir. Kariyerine 2006 yılında “Kader” filmiyle başlayan Köstendil, daha sonra “Leyla ile Mecnun”, “Behzat Ç.”, “Ulan İstanbul”, “Muhteşem Yüzyıl: Kösem” ve “Vatanım Sensin” gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak “Çukur” dizisinde Vartolu Sadettin karakteri ile gönüllere taht kurmuştur.

Dizinin yayın tarihi

Ne Gemiler Yaktım dizisi, aralık ayında Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez yaparken, senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor4.

Dizinin SEO başlıkları

Ne Gemiler Yaktım dizisi hakkında arama motorunda en çok aranan SEO başlıkları ve uygun cevapları şunlardır:

Ne Gemiler Yaktım dizisi ne zaman başlayacak?: Ne Gemiler Yaktım dizisi, aralık ayında Show TV’de başlayacak.

Ne Gemiler Yaktım dizisi nerede çekiliyor?: Ne Gemiler Yaktım dizisinin çekimleri, İstanbul’un çeşitli semtlerinde devam ediyor.

Ne Gemiler Yaktım dizisi gerçek mi, uyarlama mı?: Ne Gemiler Yaktım dizisi, yapımcısı ve senaristi Banu Kiremitçi Bozkurt’un kendi hayatından esinlenerek yazdığı bir dizidir.

Ne Gemiler Yaktım dizisi kaç bölüm olacak?: Ne Gemiler Yaktım dizisinin kaç bölüm olacağı henüz belli değil. Ancak dizinin sezon boyunca devam etmesi bekleniyor.

Ne Gemiler Yaktım dizisi fragmanı nereden izlenebilir?: Ne Gemiler Yaktım dizisinin ilk fragmanı, Show TV’nin resmi YouTube kanalında yayınlandı.