Bist 100
9.752,76 1%
DOLAR
32,52 -0,08%
EURO
34,8 -0,21%
ALTIN
2.409,72 -0,34%

KPSS şartı ortadan kaldırıldı! 18 yaş üzeri bekçi alımı duyurusu geldi

KPSS şartı olmadan personel alımı yapılıyor! Tüm detaylar haberimizde.

Yayın Tarihi: 26.02.2024 16:07
Güncelleme Tarihi: 26.02.2024 16:07

KPSS şartı ortadan kaldırıldı! 18 yaş üzeri bekçi alımı duyurusu geldi

KPSS şartı aranmadan bekçi alımları başladı! Başvuru şartları tek tek açıklandı! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

KPSS ŞARTI OLMADAN BEKÇİ ALIMI

İş arayan adaylar İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanlarını yakından takip ediyor. Yapılan son duyurulara göre en az ilkokul mezunu, 18-55 yaş aralığında bekçi alımı yapılacak. Özel sektöre yapılacak olan bekçi alımlarında özel şirketlerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için bekçi alımları yapılacak. Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması, 

özel sektöre bekçi alımı

18 yaşını tamamlamış olması, kamu haklarından mahrum edilmemesi, sağlık durumunun görevine uygun olması, adli ve sicil güvenlik soruşturmalarının olumlu sonuçlanması, askerlikle ilişiğinin olmaması şartlarını taşıması gerekiyor. Güncel olarak bekçi alımı yapan şirketlerle ilgili detaylı bilgileri İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Başvurularınızı da İŞKUR internet sitesi üzerinden online olarak yapabilirsiniz ancak başvuru yapmadan önce İŞKUR kaydınız olması gerekiyor. İŞKUR kayıtlarınızı yaptıktan sonra e-Şube sistemi üzerinden kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptıktan sonra arama kısmına mesleğinize uygun iş ilanlarını arayarak başvurularınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.