Bist 100
10.388,06 2%
DOLAR
32,3 -0,03%
EURO
35,11 0,41%
ALTIN
2.396,27 -0,28%

Kirli Sepeti Aylin'in Annesi Cavidan Kim, Kaç Yaşında, Nereli? Ahu Sungur Dizileri ve Kısa Biyografisi

FOX TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Kirli Sepeti, Aylin'in annesi Cavidan karakteriyle dikkat çeken Ahu Sungur'u izleyicilere tanıtıyor. Ahu Sungur, Kirli Sepeti'nde Cavidan olarak kamera karşısına geçerek gizemli bir hikayenin içine dahil oldu.. Cavidan karakterinin sırları ve yaşadığı entrikalar, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Ahu Sungur, Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncularından biridir. 1 Ocak 1979 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Sungur, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Kirli Sepeti'nde Cavidan karakterini canlandıran Ahu Sungur'un performansı, izleyicilerden olumlu tepkiler almıştır. Cavidan'ın sırları ve yaşadığı olaylar, dizinin heyecanını artıran unsurlardan biri haline gelmiştir. Peki, Kirli Sepeti Cavidan'ın kocası, Ahu Sungur kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Yayın Tarihi: 17.12.2023 20:32
Güncelleme Tarihi: 17.12.2023 20:32

Kirli Sepeti Aylin'in Annesi Cavidan Kim, Kaç Yaşında, Nereli? Ahu Sungur Dizileri ve Kısa Biyografisi

FOX TV'nin yeni sezon tekliflerinden biri olan Kirli Sepeti, büyük bir izleyici kitlesini kendine çekmeyi başarıyor. Ceren Moray, Ayça Bingöl, Serkay Tütüncü, Bestemsu Özdemir ve Cansu Tosun gibi deneyimli isimlerin yer aldığı bu dizi, Ahu Sungur'un da katılımıyla daha da renkleniyor. Kirli Sepeti'nde Aylin'in annesi Cavidan karakterini canlandıran Ahu Sungur, izleyiciler tarafından merak edilen bir isim haline geldi.

Kirli Sepeti'nde Cavidan karakteriyle diziye dahil olan Ahu Sungur, Aylin'in annesi olarak karşımıza çıkıyor. Cavidan karakteri, Aylin'in hayatında önemli bir dönemeç oluşturuyor. Geçmişte yaşanan sırlar, entrikalar ve Aylin'in kimliğiyle ilgili ortaya çıkan gerçekler, dizinin merak uyandıran unsurları arasında yer alıyor.

kirli sepeti

Ahu Sungur'un güçlü oyunculuğu ve Karakter Cavidan ile ekrandaki etkileyici performansı, Kirli Sepeti dizisine ayrı bir değer katıyor. Sungur'un hayranları, onun Cavidan karakterindeki başarılı performansını büyük bir ilgiyle izlemeye devam ediyor.

AHU SUNGUR KİMDİR?

Ahu Sungur, 5 Şubat 1981 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Sungur, oyunculuk kariyerine Ayrılsakta Beraberiz dizisi ile adım atmıştır. Binbir Gece, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Adını Feriha Koydum, Umutsuz Ev Kadınları, O Hayat Benim gibi birçok başarılı projede yer alarak kendisini kanıtlamıştır. Ahu Sungur, aynı zamanda sinema dünyasında da Mandıra Filozofu, Dert Bende ve Müstakbel Damat gibi yapımlarda önemli roller üstlenmiştir.

kirli sepeti