Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Kara dizisi Poyraz kimdir, nereli kaç yaşında? Kara Poyraz'ı kim oynuyor?

Kara dizisi, Show TV ekranlarında ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu. Yeni bir aksiyon ve dram dizisi. Dizinin başrolünde İlker Kaleli ve Öykü Karayel yer alıyor. Peki, dizide Poyraz karakterini canlandıran Demircan Kaçel kimdir? İşte, genç oyuncunun hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler.

Yayın Tarihi: 21.12.2023 19:22
Güncelleme Tarihi: 09.01.2024 19:43

Kara dizisi Poyraz kimdir, nereli kaç yaşında? Kara Poyraz'ı kim oynuyor?

Show TV’nin yeni dizisi Kara,ilk bölümüyle seyirciyle buluştu. Dizinin konusu, oyuncu kadrosu ve çekimleri merak ediliyor. Dizinin başrollerinde İlker Kaleli ve Öykü Karayel var. İlker Kaleli, Kara adlı bir karakteri, Öykü Karayel ise Zeynep adlı bir karakteri oynuyor. Dizide ayrıca Bennu Yıldırımlar, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Furkan Kalabalık, Kerem Arslanoğlu, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Demircan Kaçel, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya gibi isimler de yer alıyor.

Dizide Poyraz adlı bir karakteri canlandıran Demircan Kaçel, genç ve yetenekli bir oyuncu. Peki, Demircan Kaçel kimdir? İşte, oyuncunun hayatı ve kariyeri hakkında bilgiler.

Kara

Demircan Kaçel’in hayatı

Demircan Kaçel, 13 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da doğdu. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesini bitirdikten sonra Folkart Academy Tiyatro Atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine tiyatro sahnesinde başladı. Cyrano De Bergerac adlı oyunda Christian rolünü oynadı.

Demircan Kaçel’in kariyeri

Kara

Demircan Kaçel, tiyatro çalışmalarının yanı sıra kamera önü oyunculuğuna da yöneldi. 2019 yılında Tek Yürek adlı dizide rol aldı. Daha sonra Mavera, Yalancılar ve Mumları, Üç Kız Kardeş, Kuş Uçuşu gibi dizilerde de oynadı. 2023 yılında ise Kiralık Baba adlı sinema filminde rol aldı.

Demircan Kaçel, şu anda Show TV’nin yeni dizisi Kara’ta Poyraz adlı bir kKarateri canlandırıyor. Poyraz, dizinin ana kKaraterlerinden biri olan Kara’nın (İlker Kaleli) yakın arkadaşı ve yardımcısı. Poyraz, Kara’nın hayatını kurtaran ve onunla birlikte maceralara atılan cesur ve sadık bir dost.

Kara dizisi hakkında bilgiler

Kara dizisi, Show TV’nin yeni dizisi olKara yakında seyirciyle buluşacak. Dizinin yapımcılığını Most Yapım, yönetmenliğini ise Ender Mıhlar üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Murat Can Oğuz, Özlem Atasoy, Cem Görgeç ve Ece Yörenç kaleme alıyor.

Dizinin konusu şöyle: Kara (İlker Kaleli), hayatını kaybetmiş bir adamdır. Ölümünden sonra kendisini bir yeraltı dünyasının içinde bulur. Bu dünyada, kendisine verilen görevleri yerine getirmek zorundadır. Bu görevler, Kara’nın geçmişiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Kara, bu sırları çözmek için hem kendisiyle hem de düşmanlarıyla mücadele edecektir. Kara’nın hayatını değiştiren kişi ise Zeynep (Öykü Karayel) olacaktır. Zeynep, Kara’nın karşısına çıkan gizemli ve güzel bir kadındır. Zeynep, Kara’ya hem aşkı hem de umudu getirecektir. Ancak, Zeynep’in de Kara’dan sakladığı bir sırrı vardır.

Dizinin oyuncu kadrosunda İlker Kaleli, Öykü Karayel, Bennu Yıldırımlar, Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Furkan Kalabalık, Kerem Arslanoğlu, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Demircan Kaçel, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya gibi isimler yer alıyor.

Dizinin ilk tanıtımı 17 Kasım 2023 tarihinde yayınlandı. Tanıtımda, dizinin temposu yüksek ve adrenalin dolu sahneleri dikkat çekti. Dizi ilk bölümüyle 21 Aralık 2023 Perşembe akşamı 20:00'da Show TV'de.