Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

İstanbul, Eskişehir, İzmir, Edirne ve 9 ilde iş arayanlara müjde! Başvurular internetten, sınav yok!

İş arayanlar dikkat! Bu haber sizin için! Sınav koşulu aranmıyor! Detayları haberimizde.

Yayın Tarihi: 08.12.2023 10:46
Güncelleme Tarihi: 08.12.2023 10:46

İstanbul, Eskişehir, İzmir, Edirne ve 9 ilde iş arayanlara müjde! Başvurular internetten, sınav yok!

Devlet Demiryolları müjdeli haberi duyurdu. KPSS koşulsuz iş fırsatı. Hangi illerde alım olacak? Koşulları ne? Tüm detaylara haberimizi okuyarak ulaşabilirsiniz.

DEVLET DEMİRYOLLARI ALTMIŞ İKİ İŞÇİ ALIMI YAPACAK

T.C. Devlet Demiryolları 42'si tren teşkil ve 20'si gemi yükleyicisi olma koşuluyla 62 personel istihdam edilecek. Kurum konuyla alakalı duyurusunu Resmî Gazete'de yayımlandı. Gemi yükleme işçileri İzmir Liman İşletme Müdürlüğünde, tren teşkil işçileri ise İstanbul, Kırklareli, Edirne, Eskişehir, İzmir, Malatya, Sivas, Diyarbakır, Muş, Bitlis, Mersin, Hatay, Niğde, Afyonkarahisar ve Denizli'de çalışacak. Duyuruya göre 20 gemi yükleyicisi için KPSS şartı aranmıyor. Son başvuru tarihi 8 Aralık olan işe alımın detaylarına Türkiye İş Kurumu web sitesinden ulaşılabilir. Koşullar ise aşağıdaki gibidir:

Devlet Demiryolları Altmış İki İşçi Alımı Yapacak

İlan edilen meslek yüksekokulu programından mezun olmak.

İlan tarihinden itibaren 31 yaşından gün almamak.

İŞKUR'un kesin listesinde yer alan adaylar. Aşağıdaki belgeler, TCDD internet sitesinin (http://www.tcdd.gov.tr/) Duyurular bölümünde ilan edilen tarihlerde TCDD İşletme Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı tarafından doğrulanacak ve teslim alınacaktır. Tebliğde belirtilen koşulları sağlamayan adaylar için rapor düzenlenecek ve başvurularının kabul edilmediği İŞKUR'a bildirilecektir. Belgeleri alınan ve başvurusu kabul edilen adaylar için sözlü sınav TCDD internet sitesinde (http://www.tcdd.gov.tr/) mevcut olacak tarihte TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Hacı Bayram Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.