Bist 100
10.404,26 2%
DOLAR
32,31 -0,01%
EURO
35,15 0,55%
ALTIN
2.394,34 -0,36%

İlkokul-lise mezunu olmak yeterli! KPSS şartı yok: Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) personel alım ilanı yayımladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu işçi alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.

Yayın Tarihi: 05.12.2023 10:12
Güncelleme Tarihi: 05.12.2023 10:12

İlkokul-lise mezunu olmak yeterli! KPSS şartı yok: Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) personel alım ilanı yayımladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre, EGM’nin “Fethiye Polisevi İşletmeciliği” birimine farklı pozisyonlarda kamu işçi alımı gerçekleştirilecek.

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde çalıştırılmak üzere kamu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre, EGM’nin “Fethiye Polisevi İşletmeciliği” birimine farklı pozisyonlarda kamu işçi alımı gerçekleştirilecek. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.

EGM İŞÇİ ALIMI HANGİ POZİSYONLARA YAPILACAK?

EGM tarafından yayınlanan kamu işçi alımı ilanına göre, alımlar Sürekli Statüde olacak ve “Fethiye Polisevi İşletmeciliği” birimine aşağıdaki pozisyonlarda kamu işçi alımı yapılacaktır. Bu kapsamda alınacak personel sayısı ve iş ilanı numaraları şöyledir:

5 Aşçı - İş İlanı No: 00007961506 5 Garson (Servis Elemanı)- İş İlanı No: 00007961468

EGM İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

EGM’nin kamu işçi alımı ilanına başvurmak isteyen adayların hem genel hem de özel niteliklere sahip olması gerekiyor. Bu doğrultuda EGM işçi alımı başvuruları hem Kadın hem de Erkek adaylardan alınacak. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş ve 36 yaşından gün almamış olmak şartı aranacak.

Aşçı Alımı Şartları: En az ilkokul, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil ve Arşiv Kaydı Belgesi sunulacaktır. Daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. (Bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecektir. Olmayanlar için zorunlu değildir.) Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan ‘’ Hijyen Eğitim Sertifikasına sahip olanlar mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. Garson (Servis Elemanı) Alımı Şartları: En az ilkokul, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli Sicil ve Arşiv Kaydı Belgesi sunulacaktır. Daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. (Bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecektir. Olmayanlar için zorunlu değildir.) Milli Eğitim Bakanlığı veya hijyen eğitimi verme yetkisi olan firmalardan ‘’ Hijyen Eğitim Sertifikasına sahip olanlar mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir.

EGM İŞÇİ ALIMI BAŞVURU TARİHLERİ VE ADRESİ

EGM’nin kamu işçi alımı ilanına başvurular sadece İŞKUR üzerinden yapılacak ve sadece İş İlanı numarası ile gerçekleştirilecek. İş İlanı Numaralarını yukarıdaki pozisyon bilgisinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru Tarihleri: 5 - 11 Aralık 2023

Başvuru Adresi: [İŞKUR]

EGM kamu işçi alımı ne zaman yapılacak? EGM kamu işçi alımı başvuruları 5 - 11 Aralık 2023 tarihleri arasında yapılacak.

EGM kamu işçi alımı hangi pozisyonlara yapılacak? EGM kamu işçi alımı 5 aşçı ve 5 garson (servis elemanı) pozisyonlarına yapılacak.

EGM kamu işçi alımı başvuru şartları neler? EGM kamu işçi alımı başvuru şartları arasında en az ilkokul, en fazla lisans mezunu olmak, adli sicil ve arşiv kaydı belgesi sunmak, 18 yaşını doldurmuş ve 36 yaşından gün almamış olmak gibi genel ve özel nitelikler bulunuyor.