Bist 100
10.742,35 0%
DOLAR
32,21 0%
EURO
35,05 0,1%
ALTIN
2.512,8 0,99%

Hakan Ural'ın İran saldırısına ilişkin yorumları sosyal medya viral oldu

İran'ın İsrail'e İHA saldırısı, bölgede gerilimi tırmandırırken, Hakan Ural'ın canlı yayında yaptığı yorumlar da sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Yayın Tarihi: 14.04.2024 10:32
Güncelleme Tarihi: 14.04.2024 10:32

Hakan Ural'ın İran saldırısına ilişkin yorumları sosyal medya viral oldu

İsrail devlet televizyonu, İran'ın İsrail'e insansız hava aracı (İHA) saldırısı başlattığını duyurdu. Bu gelişme, dünyanın dikkatini İran-İsrail gerilimine çevirdi. Canlı yayında yaşananları ise Hakan Ural yorumladı. Ural'ın yorumları, sosyal medyanın hemen gündemine oturdu.

İran'ın İsrail'e yönelik İHA saldırısına ilişkin olarak Devrim Muhafızları Ordusu tarafından yapılan açıklamada, saldırının İsrail'in Suriye'deki İran konsolosluğuna düzenlediği bir saldırıya karşılık geldiği ifade edildi.

Haber Global'de savaşı yorumlayan isim olan Hakan Ural'ın sözleri, izleyiciler arasında büyük yankı uyandırdı. Özellikle, "Bir akıl var, var ama. Kurguluyor oynuyor, kurguluyor oynuyor" sözleri, sosyal medyada geniş yankı buldu.

Ünlü isim Yunus Günçe de bu duruma tepki göstererek, "Bitmişiz lan biz bitmişiz biz! Hakan Ural televizyonda Orta Doğu, İran, İsrail, Filistin, Gazze konuşuyorsa... Bitmişiz! Net!" şeklinde bir yorumda bulundu.

savaş