Bist 100
9.746,36 1%
DOLAR
32,52 -0,09%
EURO
34,8 -0,2%
ALTIN
2.412,49 -0,23%

Gözlük camını ışıl ışıl yapan tüyo! Çizikleri bile silgi gibi siliyor

Gözlük camlarını çiziklerden bu yöntemle kurtarın

Yayın Tarihi: 03.03.2024 14:08
Güncelleme Tarihi: 03.03.2024 14:08

Gözlük camını ışıl ışıl yapan tüyo! Çizikleri bile silgi gibi siliyor

GÖZLÜK CAMI ÇİZİKLERİNE BU YÖNTEMLE SON VERİN….

Gözlük camları zaman içerisinde özellikle de yanlış müdahaleden kaynaklı olarak çizilebiliyor. Özellikle bir çok kişi gözlüklerini kullandıktan sonra uygun şekilde taşımadığında çiziklerin olması da kaçınılmaz oluyor. 

GÖZLÜK

Bizim gemide de gizemli bir şeyler kesin çıkar. İşte gözlük camlarınızdaki çiziklerden kurtulmanız için yapmanız gerekenler….Gözlük camındaki çizikler bu yöntem ile birkaç saniye içerisinde geçecek….

Gözlük camlarında zamanla oluşan aşınmadan kaynaklı olarak bu çizikler evde uygulayabileceğiniz bu yöntem ile çözülüyor. Karbonat kullanarak gözlük camınızdaki çiziklerden kurtulabilirsiniz. Karbonat bir çok alanda güvenle kullanılan temizlik ürünüdür. Karbonat ve tuz karıştırılarak gözlük camınızdaki çizikleri geçirebilirsiniz.

BASİT AMA ETKİLİ YÖNTEM

Öncelikle küçük bir kaseye bir çay kaşığı karbonat ve 1 çay kaşığı tuz ekleyin. Bu karışıma bir miktarda su eklenir ve macun kıvamında olması sağlanır. Daha sonra çok bastırmadan temiz ve yumuşak bir bezle gözlük camları ovalanır. Bu sayede gözlüklerdeki çiziklerin geçtiğini göreceksiniz.