Bist 100
10.441,21 0%
DOLAR
32,72 1,36%
EURO
34,98 0,21%
ALTIN
2.438,07 2,48%

Fox TV Gaddar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kim hangi karakter?: İşte Gaddar'ın başrol oyuncuları

Fox TV’nin yeni dizisi Gaddar, Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu bir aksiyon dizisi. Dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri merak ediliyor. Dizinin konusu, askerlikten dönen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatının altüst olması ve gaddara dönüşümü. Peki, Gaddar'ın başrol oyuncuları kimler, oyuncu kadrosunda kimler var?

Yayın Tarihi: 15.01.2024 16:06
Güncelleme Tarihi: 15.01.2024 16:06

Fox TV Gaddar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kim hangi karakter?: İşte Gaddar'ın başrol oyuncuları

GADDAR DİZİSİNDE HANGİ OYUNCU HANGİ KARAKTERİ CANLANDIRIYOR?

Fox TV’nin yeni dizisi Gaddar, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Çağatay Ulusoy’un başrolünde oynadığı dizinin oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldu. Dizinin konusu, askerlikten dönen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatının artık bıraktığı gibi olmadığıdır. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekip gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alıyor.

gaddar

GADDAR DİZİSİ OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ

Gaddar dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri şöyle:

Çağatay Ulusoy (Dağhan): Dizinin başrol oyuncusu olan Çağatay Ulusoy, Dağhan karakterini canlandırıyor. Dağhan, askerlikten döndükten sonra hayatının altüst olduğunu görür. Sevdiği kız Aydan’ı kaybeder, kardeşi Rüzgar’ı kurtarmak için tehlikeli bir maceraya atılır. Gaddara dönüşen Dağhan, hem intikam hem de aşk peşindedir.

gaddar

Sümeyye Aydoğan (Aydan): Dizinin diğer başrol oyuncusu olan Sümeyye Aydoğan, Aydan karakterini canlandırıyor. Aydan, Dağhan’ın askerdeyken sevgilisi olan güzel ve zeki bir kızdır. Ancak Dağhan’ın dönüşünden önce ona haber vermeden ortadan kaybolur. Aydan’ın gizemli geçmişi ve sırları vardır.

gaddar

Onur Saylak (Kerem): Dizinin kötü karakterlerinden biri olan Onur Saylak, Kerem karakterini canlandırıyor. Kerem, Dağhan’ın asker arkadaşıdır. Ancak Dağhan’ın bilmediği bir şey vardır: Kerem, Dağhan’ın sevgilisi Aydan’la birliktedir. Kerem, Dağhan’ın hayatını mahvetmek için elinden geleni yapacaktır.

Erdal Özyağcılar (Hasan): Dizinin tecrübeli oyuncularından biri olan Erdal Özyağcılar, Hasan karakterini canlandırıyor. Hasan, Dağhan ve Rüzgar’ın babasıdır. Emekli bir polistir. Oğullarına çok düşkündür. Dağhan’ın askerden dönmesine çok sevinir. Ancak oğlunun başına gelenlerden habersizdir.

Laçin Ceylan (Nurten): Dizinin anne karakteri olan Laçin Ceylan, Nurten karakterini canlandırıyor. Nurten, Dağhan ve Rüzgar’ın annesidir. Hasan’la mutlu bir evliliği vardır. Oğullarını çok sever. Dağhan’ın askerden dönmesine çok mutlu olur. Ancak oğlunun girdiği tehlikeli dünyadan endişe duyar.

Hakan Salınmış (Ferit): Dizinin diğer kötü karakterlerinden biri olan Hakan Salınmış, Ferit karakterini canlandırıyor. Ferit, Kerem’in amcasıdır. Şehrin en büyük suç örgütünün lideridir. Dağhan’ın kardeşi Rüzgar’ı kaçırır. Dağhan’ı da kendisine çalışmaya zorlar. Dağhan’ın hayatını cehenneme çevirir.

Müge Bayramoğlu (Zeynep): Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olan Müge Bayramoğlu, Zeynep karakterini canlandırıyor. Zeynep, Dağhan’ın çocukluk arkadaşıdır. Dağhan’a platonik olarak aşıktır. Dağhan’ın askerden dönmesine çok sevinir. Ancak Dağhan’ın Aydan’ı aradığını görünce kıskanır. Dağhan’a yardım etmeye çalışır.

Deniz Özerman (Selin): Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olan Deniz Özerman, Selin karakterini canlandırıyor. Selin, Aydan’ın en yakın arkadaşıdır. Aydan’ın ortadan kaybolmasından sonra Dağhan’la iletişime geçer. Dağhan’a Aydan’ın nerede olduğunu söyler. Ancak Selin’in de Aydan’la ilgili sakladığı bir sırrı vardır.

Neslihan Yeldan (Nuray): Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olan Neslihan Yeldan, Nuray karakterini canlandırıyor. Nuray, Kerem’in annesidir. Ferit’in kız kardeşidir. Kerem’i çok sever. Ancak Kerem’in yaptıklarından habersizdir. Kerem’in Aydan’la birlikte olduğunu öğrenince şaşırır.

Fatih Berk Şahin (Rüzgar): Dizinin genç oyuncularından biri olan Fatih Berk Şahin, Rüzgar karakterini canlandırıyor. Rüzgar, Dağhan’ın küçük kardeşidir. Üniversite öğrencisidir. Dağhan’ı çok özler. Ancak Dağhan’ın dönüşünden önce Ferit’in adamları tarafından kaçırılır. Ferit’in elinde rehin tutulur.

Aytek Şayan (Efe): Dizinin genç oyuncularından biri olan Aytek Şayan, Efe karakterini canlandırıyor. Efe, Rüzgar’ın en yakın arkadaşıdır. Rüzgar’ın kaçırılmasına tanık olur. Dağhan’a haber verir. Dağhan ve Rüzgar’ı kurtarmak için onlara yardım eder.

Musab Ekici (Cem): Dizinin genç oyuncularından biri olan Musab Ekici, Cem karakterini canlandırıyor. Cem, Kerem’in sağ kolu olan bir suçludur. Kerem’in emirlerini yerine getirir. Dağhan’ı takip eder. Dağhan’ın hayatını zorlaştırır.

Uğur Yıldıran (Mert): Dizinin genç oyuncularından biri olan Uğur Yıldıran, Mert karakterini canlandırıyor. Mert, Dağhan’ın asker arkadaşıdır. Dağhan’ın en yakın dostudur. Dağhan’ın başına gelenleri öğrenince ona destek olur. Dağhan’ın yanında yer alır.

GADDAR DİZİSİ YAYIN TARİHİ

Gaddar dizisinin yayın tarihi19 Ocak olarak açıklandı. Dizinin ilk bölümü 19 Ocak Cuma Fox TV’de saat 20.00’de ekrana gelecek. 

Gaddar dizisi nerede çekiliyor? Gaddar dizisi İstanbul ve Şanlıurfa’da çekiliyor.

Gaddar dizisi ne zaman başlıyor? Gaddar dizisi 19 Ocak’ta Fox TV’de başlıyor.

Gaddar dizisi konusu nedir? Gaddar dizisi, askerlikten dönen Dağhan’ın hayatının altüst olması ve gaddara dönüşümü konu alıyor.

Gaddar dizisi oyuncuları kimler? Gaddar dizisinin oyuncuları Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Aytek Şayan, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran.

Gaddar dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Gaddar dizisi Fox TV’de yayınlanacak.