Bist 100
9.754,92 1%
DOLAR
32,52 -0,08%
EURO
34,8 -0,2%
ALTIN
2.411,33 -0,27%

Evine fatura gelenler bunu yapsın! TC kimlik numaralarına 500 TL para iadesi yapılacak

Faturalarını düzenli ödeyen vatandaşlar sevinsin! Elektrikten suya, telefon faturalarından doğalgaza kadar olan ödemeleri düzenli yapanlara, Halkbank'ın başlattığı nakit iade kampanyasıyla 500 TL'ye kadar iade fırsatı sunuluyor. Ekonomik zorluklara karşı güzel bir destek!

Yayın Tarihi: 26.02.2024 13:58
Güncelleme Tarihi: 26.02.2024 13:58

Evine fatura gelenler bunu yapsın! TC kimlik numaralarına 500 TL para iadesi yapılacak

Halkbank, fatura düzenli ödeyen müşterilere yönelik çekici bir kampanya başlattı. Elektrik, su, telefon ve doğalgaz faturalarını düzenli olarak ödeyen vatandaşlara nakit iade fırsatı sunan bu kampanya, özellikle ekonomik zorluklarla mücadele edenleri sevindirecek nitelikte. Halkbank'ın bireysel müşterilerine özel olarak düzenlediği bu kampanya, 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında geçerli olacak.

Bu bağlamda, Halkbank müşterileri kredi kartları veya vadesiz hesapları üzerinden verecekleri her yeni otomatik fatura ödeme direktifi başına 50 TL olmak üzere toplamda 500 TL'ye kadar nakit iade kazanma fırsatına erişebilecekler. Katılım sağlamak isteyen müşterilerin belirlenen son tarihe kadar Paraf Mobil uygulaması aracılığıyla "HEMEN KATIL" butonuna tıklamaları veya "FATURA" ifadesini içeren bir SMS'i 3404 numarasına göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya dahil olduktan sonra, bireysel kredi kartı veya Halkbank'ta kayıtlı vadesiz hesaptan otomatik fatura talimatı verme adımı atılmalıdır. Kampanyadan yararlanabilmek için, talimat verilmeden önce kampanya kaydının eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olması ön koşuldur.

elektrik faturası

Kampanya dahilinde, her yeni otomatik fatura ödeme talimatı için müşterilere 50 TL ParafPara tanımlanacak ve bu ödüller toplamda 500 TL'ye ulaşabilecek. Kazanılan ParafParalar, 7 Mart 2024 tarihinde hesaplara yüklenecek ve müşterilere açık durumdaki kredi kartlarında kullanıma sunulacak. Ancak, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek olan mevcut otomatik ödeme talimatları, kampanya dahilinde iptal edilip yeniden verilmelidir. Bu sayede, düzenli ödeme yapan müşteriler, faturalarını öderken hem avantajlı çıkacaklar hem de ekonomik anlamda desteklenmiş olacaklar.