Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Eda Ece Bebeğinin Cinsiyetini Duyurdu: Ece'nin Bir Kızı Olacak!

Eda Ece ve basketbolcu Buğrahan Tuncer, Haziran 2023'te dünya evine girmiş ve mutlu bir birliktelik sürdürüyordu. Çift, kısa bir süre önce bebek müjdesi vermişti. Şimdi ise merakla beklenen haberi duyurarak bebeğin cinsiyetini açıkladı.

Yayın Tarihi: 01.12.2023 12:54
Güncelleme Tarihi: 01.12.2023 12:54

Eda Ece Bebeğinin Cinsiyetini Duyurdu: Ece'nin Bir Kızı Olacak!

Ünlü oyuncu Eda Ece, geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyurmuştu. Ece, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Ece, bir kızı olacağını duyurduğu paylaşımında “Hayatımın en güzel hediyesi, kızım” yazdı.

Eda Ece Kimdir?

Eda Ece, 20 Haziran 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Oyunculuk kariyerine 2008 yılında “Pis Yedili” dizisiyle başladı. Daha sonra “Yasak Elma”, “İçerde”, “Kaçak Gelinler” gibi dizilerde rol aldı. Ayrıca “Dedemin Fişi”, “Yol Arkadaşım”, “Yol Arkadaşım 2” gibi sinema filmlerinde de oynadı. Ece, 2023 yılında oyuncu Buğra Gülsoy ile birliktelik yaşamaya başladı. Çift, 2021 yılında nişanlandı.

Eda Ece Hamileliğini Nasıl Duyurdu?

Eda Ece, hamileliğini 13 Kasım 2023 tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Ece, sevgilisi Buğra Gülsoy ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta Ece’nin karnı belli oluyordu. Ece, paylaşımına “Hayatımın en güzel mucizesi, seni çok seviyorum” yazdı. Bu paylaşım, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Ece’nin hamileliği, sevenlerini ve takipçilerini sevince boğdu.

edda

Eda Ece Bebeğinin Cinsiyetini Nasıl Açıkladı?

Eda Ece, bebeğinin cinsiyetini 30 Kasım 2023 tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla açıkladı. Ece, bir kızı olacağını duyurduğu paylaşımında “Hayatımın en güzel hediyesi, kızım” yazdı. Paylaşımda, Ece’nin elinde pembe bir balon ve bir kız bebek ayakkabısı vardı. Ece, paylaşımına “Seni çok seviyorum kızım, seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum” notunu ekledi. Ece’nin bu paylaşımı da binlerce beğeni ve yorum aldı. Ece’nin bir kızı olacağı haberi, sevenlerini ve takipçilerini mutlu etti.

Eda Ece’nin Bebeğinin Adı Ne Olacak?

Eda Ece, bebeğinin adını henüz açıklamadı. Ancak Ece, daha önce verdiği bir röportajda bebeğinin adını sevgilisi Buğra Gülsoy ile birlikte seçeceklerini söylemişti. Ece, “Bebeğimizin adını henüz belirlemedik. Ama Buğra ile birlikte karar vereceğiz. İsim konusunda çok seçiciyiz. Hem anlamlı hem de güzel bir isim olsun istiyoruz” demişti. Ece, bebeğinin adını ne zaman açıklayacağı merak konusu oldu.

eda

Eda Ece’nin Bebeği Ne Zaman Doğacak?

Eda Ece, bebeğinin doğum tarihini de henüz açıklamadı. Ancak Ece, hamileliğini 13 Kasım 2023 tarihinde duyurduğuna göre, bebeğinin doğum tarihinin 2024 yılının ortaları olması bekleniyor. Ece, hamileliği boyunca sağlıklı ve mutlu olduğunu söyledi. Ece, “Hamileliğim çok güzel geçiyor. Bebeğimle her gün konuşuyorum. Onun hareketlerini hissetmek çok güzel bir duygu. Buğra da çok ilgili ve sevgi dolu bir baba adayı. Bize çok destek oluyor. Bebeğimizi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.