Bist 100
9.374,2 0%
DOLAR
31,1 0,19%
EURO
33,7 0,19%
ALTIN
2.021,35 -0,05%

Dilan Polat'ın her sırrını bilen Şule sonunda döküldü! Dikkat çeken o açıklama

Polat çiftinin tutuklanmasının ardından Dilan Polat'ın kara kutusu olarak adlandırılan evindeki yardımcısı Şule'nin açıklamaları dikkat çekti.

Yayın Tarihi: 07.11.2023 16:55
Güncelleme Tarihi: 07.11.2023 16:55

Dilan Polat'ın her sırrını bilen Şule sonunda döküldü! Dikkat çeken o açıklama

 

 

Tutuklanan Dilan Polat'ın evinde çalışan yardımcısı Şule, Polat çiftinin tutuklanmasının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Dilan Polat'ın kara kutusu olarak bilinen Şule, ailenin yanında olduğunu, onları bırakmadığını ve yaşananların ardından duygusal bir açıklama yaptı. Şule, altınların ve paraların verildiği zaman mutlu ve huzurlu olduğunu ifade ederek, en zor ve ağır günlerde bile ailenin yanında olduğunu belirtti. Şule'nin bu açıklamaları, Dilan Polat'ın tutuklanması sonrasında evde neler yaşandığına dair merak uyandırdı ve kamuoyunda dikkatle takip edildi.

ilan Polat'ın evinde çalışan yardımcısı Şule

DİLAN POLAT'IN KARA KUTUSU ŞULE'NİN AÇIKLAMALARI

 

Dilan Polat'ın tutuklanmasının ardından evindeki yardımcısı Şule'nin açıklamaları dikkat çekti. Şule, Polat çiftinin yanında olduğunu ve onları bırakmadığını belirtti. Altın ve paraların verildiği zaman mutlu ve huzurlu olduğunu dile getiren Şule, en zor ve ağır günlerde bile ailenin yanında olduğunu ifade etti. Bu açıklama, Dilan Polat'ın tutuklanması sonrasında evde neler yaşandığına dair merak uyandırdı.