Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Denizbank en az lise mezunu banka personelleri arıyor! Bankacılık hayali kuranlara müjdeli haber

Bankada çalışmak isteyenlere müjdeli haber geldi. Denizbank KPSS şartı olmadan ilanını yayınlandı. Lise mezunu banka personeli alınırken tüm şartlar haberimizde.

Yayın Tarihi: 10.12.2023 09:25
Güncelleme Tarihi: 10.12.2023 09:25

Denizbank en az lise mezunu banka personelleri arıyor! Bankacılık hayali kuranlara müjdeli haber

KPSS'siz personel alımı gerçekleşirken lise mezunları için büyük fırsat doğdu. Bankanın resmi internet sayfası üzerinden ilan bilgileri yayınlanırken Denizbank genç yetenekleri keşfetmeye başladı. İşte ilan detayları...

Denizbank lise mezunu adayları arasında KPSS şartına bakılmadan alım yapılacağı bilgisi verilirken personel alımı için gençlere fırsat sunuluyor. Pozisyonlar için başvurular yapılırken aranan kriterler belirlendi. İletişim becerilerinin yüksek olması ve takım çalışmalarına yatkın olmasına bakılırken müşteri odaklı olması önemli şart olarak görülmektedir.

Denizbank en az lise mezunu personel alım

DENİZBANK PERSONEL KONTENJANI

Denizbank aralık ayında yapılacak alımlar için pozisyon ve kadrolar açıklanırken tüm detaylar belli oldu. Özel finans temsilcisi; pozisyonu için Tekirdağ ilinde minimum iki yıl deneyimli özel finans temsilcisi alınacak. Bu bölüm için üniversitelerin Lisans programı üzerinden mezun olan adaylar tercih edilecek. Tüm bunların yanında iyi derecede İngilizce bilinmesi ve Microsoft office programlarını iyi bilmesine bakılıyor.

Bireysel satış danışmanı için Kayseri'de alım gerçekleşirken İngilizce bilmek, Microsofr office programlarına katılmak ve minimum dört yıl şube deneyim şartlarına bakıldı.