Bist 100
10.343,31 2%
DOLAR
32,69 0,13%
EURO
35,16 0,04%
ALTIN
2.436,27 0,03%

Camdaki Kız’ın Tako’su Aşkı Buldu! Hamza Yazıcı'nın Yeni Sevgilisi Hicret Kim?

Camdaki Kız dizisinin Tako’su Hamza Yazıcı, yeni bir aşka yelken açtı. Oyuncu, önceki akşam Cihangir’de bir kafede yeni sevgilisi Hicret ile objektiflere yakalandı. İşte Yazıcı'nın yeni sevgilisi

Yayın Tarihi: 29.11.2023 18:04
Güncelleme Tarihi: 29.11.2023 18:04

Camdaki Kız’ın Tako’su Aşkı Buldu! Hamza Yazıcı'nın Yeni Sevgilisi Hicret Kim?

Camdaki Kız dizisinin sevilen karakteri Tako’yu canlandıran Hamza Yazıcı, yeni bir aşka yelken açtı. Oyuncu, önceki akşam Cihangir’de bir kafede yeni sevgilisi Hicret ile objektiflere yakalandı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yazıcı, “Çok utandım, bu ilk buluşmamız, lütfen rahat bırakın” dedi.

ESKİ SEVGİLİSİNDEN GELEN MESAJLARI PAYLAŞMIŞTI

Hamza Yazıcı, bir süre önce Şenay Forbes ile yaşadığı ilişkiyle gündeme gelmişti. İkilinin sosyal medyada paylaştığı samimi pozlar çok konuşulmuştu. Ancak Yazıcı, Forbes’e gelen çirkin mesajlara dayanamayarak sosyal medya hesabından bu mesajları ifşa etmişti. “Umarım sizin de ailelerinize böyle yorumlar yapılır. Bizim canımızı sıktığınız gibi sizin de canınız sıkılır” diyen Yazıcı, bu ilişkiyi noktalamıştı.

hamza

“SANIRIM SEVGİLİ OLACAĞIZ”

Hamza Yazıcı, uzun bir aradan sonra yeni bir aşka yelken açtı. Oyuncu, önceki akşam Cihangir’de bir kafede yeni sevgilisi Hicret ile görüntülendi. Milliyet’in haberine göre; flaşların patlamasıyla Yazıcı, “Arkadaşlar utanıyorum ben pek alışık değilim lütfen zaten Hicret Hanım’la bu ilk randevumuz ve ilk buluşmamız” dedi. Yeni sevgilisi Hicret ise, “Bu bizim ilk buluşmamız. Hamza çok neşeli bir insan, sanırım sevgili olacağız” şeklinde konuştu.

hamza

Camdaki Kız Tako kim? Hamza Yazıcı kimdir? Hamza Yazıcı kaç yaşında?

Cevap: Camdaki Kız Tako, Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Camdaki Kız’da Rafet Koroğlu’nun sağ kolu olan bir karakterdir. Tako’yu canlandıran Hamza Yazıcı, 1992 yılında İstanbul’da doğmuş, tiyatro ve sinema oyuncusudur. Hamza Yazıcı, 29 yaşındadır.

Hamza Yazıcı’nın yeni sevgilisi kim? Hicret kimdir?

Cevap: Hamza Yazıcı’nın yeni sevgilisi Hicret, oyuncunun önceki akşam Cihangir’de bir kafede görüntülendiği kadındır. Hicret’in soyadı, mesleği ve yaşamı hakkında henüz bilgi yoktur.

hamza

Hamza Yazıcı ve Şenay Forbes neden ayrıldı?

Cevap: Hamza Yazıcı ve Şenay Forbes, bir süre önce yaşadıkları ilişkiyi sonlandırdılar. İkilinin ayrılık nedeni olarak, Forbes’e gelen çirkin mesajlar gösterildi. Hamza Yazıcı, sosyal medya hesabından bu mesajları ifşa ederek, Forbes’e destek olmuştu.